Danger Dash Android İndir: Ücretsiz Popüler Koşu Oyunu

Danger Dash Android İndir: Ücretsiz Popüler Koşu Oyunu

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya BoyutuCihaza göre değişir
ÜreticiGAMELOFT
İşletim SistemiAndroid 2.3 ve üstü
Eklenme Tarihi6 sene önce

Danger Dash: Android Ücretsiz Koşu Oyunu

Danger Dash, Android platformunun en popüler koşu oyunlarından bir tanesi olarak bilinmektedir. Ücretsiz oyunlar kategorisinde bulunan Danger Dash ile bakalım ne kadar uzağa kaçacaksınız. Oyunda peşinize düşen kötü kaplandan kurtulmaya çalışacaksınız. Android mobile cihazlar için en çok oynanan koşu oyunlarından birisidir.

Sponsorlu Bağlantılar

Danger-Dash

Oyunu kısaca konusu

Kahraman Chuck Ace, maceracı kız Miranda Rose veya güçlü Esen Rüzgar gibi oyun karakterlerinden dilediğini seç ve ölümüne koş ve koşarken de altın paraları toplamayı da unutma. Gerçek bir maceracı olmak için görevleri tamamla, tehlikelerden kaç. Farklı oyun bölümlerinin bulunduğu oyun da Ormanın içinde koş, kayıp şehirde engelleri aşıp hayatta kal ve gizemli tapınakta canını kurtar. Unutma heyecan dolu maceraları doyasıya yaşamak için ve canavarlardan kaçabilmeyi gerçek bir koşucu başarabilir. Göz alıcı grafiklerin olduğu oyunu zevkle oynayacaksınız.

Dirilten Ankh, Kaplan veya Orman Ateşi gibi yükseltmeleri kullanarak güçlen, hızını artır, yeni seviyeler aç ve yeteneklerini yükselterek eğlenceyi doyasıya yaşa. Çevrimiçi lider panolarında kendi sıralamanı ve arkadaşlarının skorlarını takip et.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
268 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.