Cyberduck : Windows için Ücretsiz Bulut Depolama Tarayıcısı

Cyberduck : Windows için Ücretsiz Bulut Depolama Tarayıcısı

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu45.6 MB
ÜreticiThe Cyberduck Project
İşletim SistemiWinXP/Vista/7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi10 ay önce

Popüler Bulut Depolama Araçları için FTP İstemcisi

Cyberduck, FTP, SFTP, WebDAV, Amazon S3, OpenStack Swift, Backblaze B2, Microsoft Azure ve OneDrive, Google Drive ve Dropbox desteği ile Mac ve Windows için ücretsiz bir sunucu ve bulut depolama tarayıcısıdır.

Sponsorlu Bağlantılar

Cyberduck, sıfırdan inşa edilmiş basit bir grafik arayüzü ile SFTP, WebDAV, Windows Azure Depolama Alanı, Swift (OpenStack), Amazon S3, Google Cloud Storage, Rackspace Bulut Dosyaları, Backblaze B2, Google Drive ve Dropbox‘tan oluşan bir FTP istemcisidir. Sadece sürükle ve bırak yöntemini kullanarak kullanabilirsiniz.

Cyberduck, aynı anda birden çok sunucuya bağlanmanıza ve herkesle aynı anda veri alışverişi yapmanıza olanak tanır. Aktarım hızı ve sayısı, sunucu tarafından kullanılan sipariş ve karakter kodlamasının yanı sıra kullanıcı tarafından da belirlenebilir. Bağlantı kesildikten sonra, dosya indirilip indirilmediğine bakılmaksızın aktarıma devam edilebilir. Kurulu bağlantılar sekmeler olarak kaydedilebilir.

Parolalar program tarafından yer işaretleriyle birlikte saklanabilir, kaynaklara bağlanma, uç bildirimini ayarlama veya hatayı aktarma ve program genişletme olasılığı vardır.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
113 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.