CuteFTP İndir – Türkçe Profesyonel FTP Programı

CuteFTP İndir – Türkçe Profesyonel FTP Programı

LisansDeneme Sürümü
DilTürkçe
Dosya Boyutu19.5 MB
ÜreticiGlobalSCAPE
İşletim SistemiWinXP/Vista/7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi9 ay önce

Windows için Güvenli FTP İstemcisi

Herkes için basit, güçlü, güvenli dosya aktarımları yapmanıza yardımcı olacak bir FTP istemcisidir. FTP hizmeti, İnternet üzerinden dosya ve klasörleri aktarma ve paylaşma, e-posta ekleri gibi diğer yöntemlerden daha fazla özelliklere sahip olmanın ve daha güvenilir olmanın en popüler yoludur.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu Windows programı, herhangi bir FTP sitesine bağlanmanızı ve grafik arayüz ve basitleştirilmiş kontroller kullanarak dosya alışverişi yapmanızı sağlar. Program kurulduktan ve başlatıldıktan sonra, kullanıcıya adım adım bir sihirbaz özellikli, kullanıcının ilk FTP sitesini yapılandırmasına izin veren sezgisel bir arayüz sunulacaktır. Bunun için yalnızca sitenin adresini, kullanıcı adını ve şifresini girmesi gerekecektir. Adım adım sihirbazı tamamladıktan ve FTP sitesine bağlantıktan sonra, CuteFTP arabirimi Windows Gezgini’nden birine benzediğinden, sürükle ve bırak yöntemini kullanarak dosyaları FTP sunucusuna ve sunucudan aktarabilecektir.

FTP alıcılarına bağlanmayı kolaylaştırmak için, CuteFTP, kullanıcının herhangi bir FTP sunucusuyla ilgili tüm ayrıntıları saklamasına ve sadece birkaç fare tıklamasıyla ona bağlanmasına izin veren bir site yöneticisine sahiptir. Uygulamanın seçenekler bölümüne erişerek, programın işlevselliğini tamamen özelleştirebilir ve aynı zamanda yazı tipini, renkleri ve benzerlerini değiştirerek arayüzünü yapılandırabilir. Yine de, bazı ayarların kullanılması ve anlaşılması daha zordur ve sadece deneyimli bilgisayar kullanıcıları tarafından değiştirilmelidir.

CuteFTP ayrıca, bir FTP sitesine doğrudan yüklenebilen basit HTML sayfalarını hızlı ve kolay bir şekilde oluşturmanızı sağlayan basit bir HTML düzenleyicisi de içerir. Yüklemeyle ilgili olarak, CuteFTP, dosyaları yerel olarak açmak ve elle yüklemek zorunda kalmadan FTP sunucusundaki ZIP dosyalarını doğrudan açmak için bir özellik içerir.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
154 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.