Connectify Hotspot 2018 İndir (Son Sürüm) PC için Wi-Fi Hotspot Programı

Connectify Hotspot 2018 İndir (Son Sürüm) PC için Wi-Fi Hotspot Programı

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu16.1 MB
ÜreticiConnectify
İşletim SistemiWin7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi9 ay önce

Bilgisayarı Wi-Fi Hotspo’a Dönüştürme Programı Türkçe

Dizüstü (Laptop) bilgisayarınızı bir Wi-Fi Hotspot‘a dönüştürmeye yardımcı olacak ücretsiz ve ücretli olmak üzere iki farklı sürüm seçeneğinden faydalanacağınız ve tüm cihazlarınız ile İnternet’i paylaşabilmek için Türkçe dil desteği ile kullanılabilir olan popüler Wi-Fi Hotspot araçlarından birisi Connectify Hotspot 2018‘dir ve bu programın son sürümü olarak indireceksiniz. Windows 7/8/8.1/10 için ücretsiz sürümünü denedikten sonra memnun kalırsanız ise o zaman Pro sürüme yükselterek daha fazla özelliğinden faydalanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Kullanıcı açısından zorluk derecesi düşük olan bu sanal yönlendirici programını akıllı telefondan, tabletten, ortam yürütücü’den, e-okuyucudan, diğer dizüstü bilgisayarlardan ve hatta yakındaki arkadaşlarınız ile dizüstü bilgisayarınızı paylaşabilirsiniz. Hotspot 2018‘i 10 dilde kullanmak mümkün. Ayrıca, hotspot adınız (SSID) artık Unicode karakterlerin yanı sıra Emojiler kullanmanıza da olanak sağlamaktadır.

Bridging Mode’da Hotspot MAX ile, ev ağınızda anında çalışan Playstation, Xbox, Nintendo ve diğer oyun konsolları ile bağlantı kurabilirsiniz. Hotspot’u bağlamak, cihazlarınızı saniyeler içinde çevrimiçi hale getirecektir. Aşağıdaki kullanışlı videoda, dizüstü bilgisayarınızı sanal bir yönlendiriciye dönüştürmenin ve tüm mobil cihazlarınızla İnternet’i paylaşmanın ne kadar kolay olduğunu göreceksiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
279 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.