Complete Internet Repair İndir : İnternet Sorunlarını Giderme

Complete Internet Repair İndir : İnternet Sorunlarını Giderme

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu2 MB
ÜreticiRizonesoft
İşletim SistemiWinXP/Vista/7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi12 ay önce

Windows için Ücretsiz İnternet Sorunlarını Giderme Programı

Bu basit ve verimli uygulamanın yardımıyla güncellemeler, yapılandırmalar, ana bilgisayarlar ve önbellek dosyaları gibi İnternet sorunlarını onarın. İnternet ağıyla ilgili yaygın yazılım sorunlarını gidermek için kullanabileceğiniz bir programdır. Her tür kullanıcı tarafından ayarlanabilen sezgisel seçenekler sunar.

Sponsorlu Bağlantılar

İnternet ağına ilişkin değişiklikler

Kurulum, bir kaç temel adım izlemeniz gerektiğinden, sorun olmamalıdır. Programın arabirimi, sınırlı seçeneklerin bulunduğu standart bir pencereden oluşur. Böylece, İnternet Protokolünü sıfırlayabilmenin yanı sıra Winsock, Internet Explorer, Windows otomatik güncellemeleri, SSL / HTTPS / Kriptografi ve Çalışma Grubu Bilgisayarları görünümünü de onarabilirsiniz.

DNS’yi temizle, Windows güncelleme geçmişini temizle ve daha fazlası

İnternet bağlantılarını yenileyebilir, DNS çözümleyici ön belleğini temizleyebilir, Windows güncelleme geçmişini temizleyebilir, Windows güvenlik duvarı yapılandırmasını sıfırlayabilir ve varsayılan “Ana Bilgisayarlar” dosyasını geri yükleyebilirsiniz. Ayrıca, bir etkinlik görüntüleyicisine (ör. Yönetimsel etkinliklerin özeti, yakın zamanda görülen düğümlerin özeti, günlük özeti) erişebilir, günlük dizini ve dosyasını açabilir ve Winsock LSP’lerini görüntüleyebilirsiniz. “Tercihler” menüsünde, günlük kaydını devre dışı bırakabilir veya maksimum günlük boyutunu ayarlayabilirsiniz.

Sonuç

İnternet ağı sorunlarını onarmak için çok iyi bir programdır ve tüm kullanıcılara öneririz.

Complete Internet Repair Portable İndir

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
168 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.