CleanMyMac İndir : Mac Bilgisayarı Temizleme ve Performansını Artırma

CleanMyMac İndir : Mac Bilgisayarı Temizleme ve Performansını Artırma

LisansDeneme Sürümü
Dilİngilizce
Dosya Boyutu36.3 MB
ÜreticiMacPaw Inc.
İşletim SistemiOS X 10.9 veya üstü
Eklenme Tarihi9 ay önce

CleanMyMac 3 : Mac Bilgisayarlar için Temizleme ve Optimizasyon Programı

CleanMyMac 3, sisteminizin her santimini tarar, gigabyte’lık önemsizliği yalnızca iki tıklamayla giderir ve Mac’in sağlığını korumanıza yardımcı olur. MacOS kullanıcılarının önemsiz dosyaları bilgisayarlarından taramalarını, saptamalarını ve kaldırmalarını, artık gerekli öğeleri silmelerini ve daha fazlasını yapmalarını kolaylaştırır.

Sponsorlu Bağlantılar

Önemsiz dosyalar için Mac’inizi tarar

CleanMyMac şık tasarımı ile birlikte gelen ve önemsiz dosyaları algılamanıza yardımcı olan kullanıcı dostu bir Mac uygulamasıdır. Ayrıca, CleanMyMac, uzun süredir kullanmadığınız büyük ve eski dosyaları, Mac’inizde kurulu çeşitli uzantıları bulabilir ve iPhoto Kütüphanenizi temizlemenize yardımcı olabilir.

Uygulamaları doğru şekilde kaldırın ve yüklü olan tüm eklentileri yakından inceleyin

CleanMyMac Kurulum Kaldırıcı işlevi, Mac’inizde yüklü olan tüm uygulamaları, ancak belirli bir kurulumla ilişkili dosyaları da algılar. Sonuç olarak, CleanMyMac’i silip uygulamanız durumunda, önemsiz dosyaların geride kalmadığından emin olabilirsiniz. Mac’inizde kurulu olan tüm eklentileri, widget’ları ve Tercihler bölmelerini tanımlayabilir. Öğeler türe (Kişiler, Sözlükler, iTunes, Giriş öğeleri, QuickLook eklentileri ve daha fazlası) göre düzenlenir ve ihtiyaç duymadığınız öğeleri kolayca seçebilirsiniz.

Sonuç

CleanMyMac kullanıcı arabiriminde yol bulma, ana pencereyle tüm işlevlere erişimi sağlayan aerodinamik arayüzü nedeniyle çok zor değildir. Bununla birlikte, kaldırılacak tüm dosyaların kullanıcı tarafından seçilmesi gerektiğini unutmayın. Temel öğeleri Çöp Kutusu’na gönderirseniz, Mac’inizi kullanılamaz hale getirebilir.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
33 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.