CleanMem İndir – Sistem Belleğini Temizlemeyerek PC Performansını Yükseltme

CleanMem İndir – Sistem Belleğini Temizlemeyerek PC Performansını Yükseltme

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu3.2 MB
ÜreticiPCWinTech
İşletim SistemiWinXP/Vista/7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi1 sene önce

PC Sistem Belleğini Temizleyerek Optimize Etme ve Performansını Yükseltme Programı

CleanMem, yüksek talep olduğunda sistem belleğini optimize etmek için tasarlanmış bir araçtır. Programın çalışma mekanizması basit bir şekilde çalışmaktadır. Bellek temizlendi ve bilgisayarınızın performansı arttı. GUI standarttır, ancak program yeni başlayanlar tarafından zorlanabilir (özellikle de komut dosyaları ile alakalı değillerse).

Sponsorlu Bağlantılar

Program Nasıl çalışır?

CleanMem Mini Monitor’de bulunan “Gelişmiş Monitör” bölümünde, bellek kullanımı belli bir seviyeyi aştığında CleanMem’in her belirli dakika sayısıyla otomatik olarak çalışmasını sağlayabilirsiniz (benzer bir seçenek de dosya önbelleğini otomatik olarak temizlemek için etkinleştirilebilir).

CleanMem Ayarlarına erişirseniz, sistem dosyası önbellek temizlemesini ve günlük dosyaları oluşturma işlevini etkinleştirebilir veya devre dışı bırakabilir ve işletim modunu (tüm işlemler, yoksayma listesi veya yalnızca liste) seçebilirsiniz. Buna ek olarak, ortak görevleri oluşturmanıza ve yönetmenize, ancak başka bir bilgisayara bağlanmanıza izin veren bir görev zamanlayıcıyı yükleyebilir ve düzenleyebilirsiniz.

Örneğin, basit bir görev oluşturmak isterseniz, onu tetikleyen olayı veya zamanı seçmeniz gerekir (örneğin günlük, belirli bir olay kaydedildiğinde), gerçekleştirmesini istediğiniz görevi de (bir programı başlatmak, göndermek bir e-posta veya mesaj görüntüleme). Ancak daha gelişmiş ve ayrıntılı seçenekler de vardır (temel olmayan bir görev oluşturduğunuzda).

İnceleme Sonucu

Sonuç olarak, CleanMem açıkça sistem belleğini temizlemek için etkili bir araçtır, aynı zamanda kapsamlı bir görev zamanlayıcısıdır.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
81 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.