Chromium İndir Türkçe Açık Kaynak Web Tarayıcısı

Chromium İndir Türkçe Açık Kaynak Web Tarayıcısı

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu99 MB
Üreticichromium.org
İşletim SistemiWinXP/Vista/7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi2 sene önce

Ücretsiz Türkçe Web Tarayıcısı

Chromium açık kaynak şekilde hizmet veren ücretsiz bir Web tarayıcısıdır. Krom, tüm internet kullanıcılarının web deneyimi için daha güvenli, daha hızlı ve daha kararlı bir şekilde inşa etmeyi hedefliyor açık kaynak kodlu tarayıcı projesi. Bu sistem site kurmak ve Krom kaynak kodu ile çalışmayı öğrenmelerine yardımcı olmak için tasarım dokümanları, mimari bakışlar, test bilgileri ve daha fazlasını içerir. Türkçe dil desteği ile kullanabileceksiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

chromium-indir-turkce-acik-kaynak-web-tarayicisi

Chromium, Chrome’un temelini oluşturan uygulamadır; Google geliştiricileri yazılımı geliştirir ve bir sürü iyileştirme ekler. Chrome, Chromium’un aksine, entegre bir flash oynatıcı ile birlikte geliyor. Yazılımın birçoğu, indirilebilir birçok araçta kullanılan otomatik güncelleme işlevi ve yazılımın beklentilere ayak uydurmasına yardımcı olmak için bazı diğer yenilikler içeriyor.

Chromium popüler Web tarayıcısı olan Google Chrome’un kaynak kokdunu oluşturan bir web tarayıcı projesidir. Google Chrome ile benzerlikler içeren taraycısı yine de farklı özelliklere sahiptir. Başlıca farkları ise logo, güncelleme mekanizması kullanım istatistiklerini takip etme ve Adobe Flash Player entegrasyonu olarak karşımıza çıkıyor. İsmini de Krom elementinden alıyor. Chromium gereksiz sayılabilecek eklentiler ve sürekli veri gönderen araçlardan uzak bir yapıya sahip olamasıdır.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
253 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.