Chromium Hızını Artırma Programı SpeedyFox İndir

Chromium Hızını Artırma Programı SpeedyFox İndir

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu648 KB
ÜreticiCrystalIDEA
İşletim SistemiWinXP/Vista/7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi8 ay önce

Chromium Hızını SpeedyFox ile Artırın

Küçücük bir boyuta sahiptir ve acemi – profesyonel kullanıcılara hitap eden ücretsiz bir Chromium hızını yükseltme programıdır. Bilgisayarınıza yüklemiş olduğunuz Chromium’da dahil olmak üzere Chrome / Firefox / Skype / Thunderbird / Vivaldi / Yandex Browser/ Epic Privacy Browser / Cyberfox / FossaMail / Viber for Windows / Slimjet Browser/ Pale Moon / SeaMonkey gibi programların hızını da artırabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Programı indirdikten sonra ZİP dosyasından çıkartarak çalıştırın ve anında kullanmaya başlayın. Çalıştırdıktan sonra aşağıdaki resimde de göreceğiniz üzere karşınıza cihazınızda yüklü olan yukarıda ki listede yer alan hangi program var ise liste halinde çıkacak. Buradan daha iyi bir performans beklediğiniz seçenekleri belirleyerek hemen ekranın sağında yer alan Optimize! tıklayın ve gerisini SpeedyFox sizin için yapsın.

SpeedyFox Nasıl Çalışır – SpeedyFox Nasıl Kullanılır?

Listede yer alan tarayıcı ve diğer programlar zamanla yavaşlamaya başlar ve nedeni olarak da veritabanlarında meydana gelen parçalanma gösterilmektedir. SpeedyFox programın amacı da veri tabanı parçalanma sorununu ortadan kaldırmak ve azaltmaktır. Herhangi bir veri kaybetmeden veritabanlarını sıkıştırır. Veritabanları daha hızlı çalışacak şekilde optimize edilmeleri için boyutları küçültülecek. Böylece yapacağı işlemleri daha hızlı bir şekilde gerçekleştirmiş olacak. Umarım faydalı bir çözüm olur sizin için.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
193 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.