Chrome Password Checkup İndir – Chrome Tarayıcı Güvenli Şifre Kontrolü

Chrome Password Checkup İndir – Chrome Tarayıcı Güvenli Şifre Kontrolü

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu1.18 MB
ÜreticiGoogle
İşletim SistemiWinXP/Vista/7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi5 ay önce

Windows, MAC, Linux için Chrome Şifre Kontrol Uzantısı

Chrome Password Checkup, Google tarafından geliştirilen ücretsiz bir şifre güvenlik aracıdır. Gittikte gelişmekte olan İnternet ortamı için vazgeçilmez seçenekler arasında ilk sırada gelen güvenlik özellikle güvenli Web sitelerini bilmeyen, İnternet ortamına alışkın olmayan vb kullanıcılar için son derece önemlidir. Özellikle birden fazla hesap için yada üyelik sistemi olan web siteleri için oluşturulan şifreler daha önemli bir hal almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Chrome Password Checkup adından da anlaşılacağı üzere Google Chrome tarayıcıya ekleyeceğiniz bir uzantıdır. Böylece şifrelerinizin güvenliğini daha iyi bir şekilde kontrol altına alacaksınız. Çünkü güvenli olmayan şifreler hususunda sizi uyaracaktır. Bir web sitesi şifresinin ihlal edilip edilmediğini hızlıca kontrol edin.

Uzantı kısaca nasıl çalışır?

Bir siteye giriş yaptığınızda, kullandığınız kullanıcı adı ve şifre Google’ın güvensiz olduğunu bildiği 4 milyardan fazla kimlik bilgisinden biriyse, Parola Denetimi bir uyarı ile sizi uyarır.

Böylece şifrenizi sıfırlamanızı ve aynı kullanıcı adı ve şifreyi kullandığınız diğer hesaplar üzerinden de şifrenizi sıfırlamanızı isteyecektir.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
10 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.