CDRoller İndir : CD, DVD, Flash Disk, Sabit Diskten Dosya Verilerini Kurtarma

CDRoller İndir : CD, DVD, Flash Disk, Sabit Diskten Dosya Verilerini Kurtarma

LisansÜcretsiz Deneme Sürümü
Dilİngilizce
Dosya Boyutu9.9 MB
ÜreticiDigital Atlantic Corp.
İşletim SistemiWinXP/Vista/7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi10 ay önce

Windows için Veri Kurtarma Programı

İşletmeniz için dokümanları kurtarmanız mı gerekiyor? DVD sonlandırılamıyor mu? Kameranız gitti ve mini disklerdeki tüm aile anıları kaybolmuş gibi mi görünüyor? Windows 10 güncellemesinden sonra eski bir disk okunamıyor mu? Mükemmel bir CD aniden okunamaz veya boş mu görünüyor? Sabit Disk, USB, Flash Sürücü, hafıza kartından kayıp veya eksik dosyaları kurtarmak mı istiyorsunuz? Saydığımız bu ve benzeri sorunların üstesinden gelmek için CDRoller programından faydalanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Yerleşik gelişmiş algoritmalar, sistem araçları tarafından okunamayan çok hasarlı CD’ler durumunda programın iyi çalışmasını sağlar. CDRoller tüm medya içeriğini veya sadece seçilmiş öğeleri kurtarmanıza, geri yükleme işlemini durdurup devam ettirmenize ve çalışmalarınızı kesintiye uğratmadan ayarları değiştirmenize izin verir. Ayrıca, ses CD’lerinden ses dosyalarını MP3 dosyalarına kopyalamak, dosyaları çoklu oturumlu disklerden (kapatılmamış olanlar da dahil olmak üzere), medya sektörlerini düşük seviyeli kontrol etmek ve içeriklerini metin, ikili ve onaltılık formda görüntülemek suretiyle kopyalayabilirsiniz.

DVD-Video söz konusu olduğunda, kaybolan verilerin kurtarılmasına ek olarak, kayıttan sonra sabit DVD oynatıcılar ile uyumlu olacak orijinaline dayalı yeni bir disk oluşturmanıza da olanak tanır.

NOT: 14 gün boyunca ücretsiz olarak deneyip test edebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
174 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.