CCleaner Son Sürüm İndirme ve Son Sürüm Güncellemesi Nasıl Yapılır

CCleaner milyonlarca kullanıcısı olan, ücretsiz ve Pro olmak üzere iki farklı sürüm ile hizmet veren en popüler PC temizleme yazılımlarından birisidir. Bilgisayarınız için gerekli optimizasyon işlemlerinin ardından daha iyi bir performans sürecine girmesini sağlamaktadır. Onlarca dil desteği olan program Türkçe dil desteği de sunmaktadır. CCleaner sürekli olarak yeni özellikler ile donatılarak kullanıcılar olarak bizler için sürekli geliştirilmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

CCleaner Son Sürüm İndir – CCleaner Son Sürüm İndirip Güncelleme

Program güncellemeleri için otomatik olarak bildirimler gelmektedir. Bunu programı açarak bilgisayarı temizlemek istediğimizde bize hatırlatmaktadır. Böylece son sürüm güncellemesini kolaylıkla yapabiliyoruz.

Programı son sürüme güncellemek için ilk önce ekranın sağ alt köşesinde çıkan bildirim ekranına tıklayın. Tıklama işlemi sizi Piriform CCleaner sayfasına yönlendirecek.

Yukarıdaki ekranda da gördüğünüz üzere Ücretsiz sürüm güncellemesi için FREE bölümünün en altında yer alan seçeneklerden CCleaner.com tıklayın ve indirme işlemini başlatın. Daha sonra otomatik olarak indirme işlemi başlayacak. İndirme işlemi bittikten sonra açın ve karşınıza çıkacak olan ekran da Evet tıklayın. Daha sonra aşağıdaki ekranda da göreceğiniz üzere kurulum işlemini başlatmak için KUR tıklayın.

Kurma işlemini başlattıktan sonra gerekli işlemler otomatik olarak yapılacak ve kurulum tamamlandıktan sonra da aşağıda ki ekranda da göreceksiniz. İster çalıştırarak hemen PC temizleme işlemi yapabilir yada daha sonra temizleme işlemi için ekranı kapatabilirsiniz. Bu kadar umarım faydası olmuştur.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
69 kez okundu

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.