CCleaner Professional (Son Sürüm) Türkçe İndir

CCleaner Professional (Son Sürüm) Türkçe İndir

LisansDeneme Sürümü
DilTürkçe
Dosya Boyutu18.4 MB
ÜreticiPiriform Ltd
İşletim SistemiWinXP/Vista/7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi3 sene önce

Windows için Profesyonel Sistem Temizleme Programı

Bu kolay kullanımlı ancak güçlü bir yardımcı programın yardımıyla hızlandırmak için geçici dosyaları ve bilgisayarınızdaki Windows kayıt defterini temizleyin. CCleaner Professional Edition, hafif bir tasarımda ama kapsamlı bir fonksiyon seti ile birlikte gelmekte ve özellikle de böyle bir araç çevrimiçi güvenliğinizi arttırdığında, Windows PC’nizi temiz tutabilen özel yazılımlara sahip olmak daima harika bir fikirdir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayar kayıt defterini ve tarama geçmişini kolayca temizleyin

CCleaner Professional Edition yardımıyla gerçekleştirilebilecek işlemlerin listesi uzun değildir, fakat oldukça basittir. Geçici İnternet dosyaları ve önbelleklerini, geçici sistem dosyaları ve Windows kayıt defteri ile birlikte temizleyerek seçeneği hızlandırarak ve ek depolama alanını ücretsiz olarak sunar. Aracı, yalnızca istenmeyen dosyaları kaldırarak oluşturulan boş alan miktarını belirlemek için PC’nizin analizini yapmak için kullanabilirsiniz veya uygulama sana yine de ne olduğunu bildiren bir temizleyiciyi çalıştırabilirsiniz.

Ayrıca, sorunlarınız için bilgisayarınızı taramak için Registry Cleaner aracını çalıştırabilirsiniz. Ayrıca, keşfedilen sorunları düzeltmeniz istenir, ancak bunlardan hangisinin çözülmesi gerektiğini seçebilirsiniz.

Ayrıca uygulamaları kaldırabilir, sürücüleri silebilirsiniz

PC’nizde yer kaplayan yalnızca geçici dosyalar olmadığından, CCleaner Professional Edition artık gereksinim duymadığınız uygulamaları kaldırmak için kullanılabilir. Aynı zamanda, başlangıç ​​programlarını ve sistem geri yükleme noktalarını görmenizi veya bilgisayarda çeşitli dosyaları bulmanızı sağlar. Daha fazla yer boşaltmak isterseniz, tüm sürücüleri kolayca silebilir veya üzerlerindeki boş alanın temiz olduğundan emin olabilirsiniz.

İşe yaramaz verilerden kurtulmanıza yardımcı olan güçlü bir araç

Program aynı zamanda Windows olay günlüklerini ve eski önek çekilen verileri temizlemenize, özel dosyaları silmenize veya boş alanı silmenize yardımcı olur. Genel olarak, CCleaner Professional Edition, Windows PC’nizin biraz temizlenmesi gerektiğini düşündüğünüz zamanlar için uygun güçlü ve hızlı bir yardımcı programdır.

NOT: Tarayıcınızın ayarlarını değiştiren, ancak yine de çabuk ve güvenilir bir araç olarak kalmaya devam eden üçüncü parti yazılımlar yüklemeyi önermektedir.

CCleaner Ücretsiz İndir

CCleaner Nasıl Türkçe Yapılır

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
4188 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.