Canva İndir (Android) Fotoğraf, Logo, Davetiye Tasarlama Programı

Canva İndir (Android) Fotoğraf, Logo, Davetiye Tasarlama Programı

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya BoyutuCihaza göre değişir
ÜreticiCanva
İşletim SistemiCihaza göre değişir
Eklenme Tarihi10 ay önce

Android için Ücretsiz Fotoğraf ve Grafik Tasarım Uygulaması

Canva Android mobil cihazlarınız ile harika grafik tasarımlarına imza atabileceğiniz, fotoğraflarınız düzenleyebileceğiniz ücretsiz bir uygulamadır. Yapabilecekleriniz ile harika sonuçlara ulaşmak isteyenler için en iyi seçeneklerden birisidir.

Sponsorlu Bağlantılar

Canva işte, okulda, evde vb aklınıza gelen her yerde ve mekanda fotoğraf, posterler, kartlar, logolar, davetiyeler oluşturmayı sevenler için tasarlanmıştır. İnstagram için gönderiler hazırlayabilir, Facebook için özel başlıklar tasarlayabilir, fotoğraflarınızı daha kaliteli bir şekilde düzenlemek için kolajlar vb özelliklerden faydalanabilir, düğün davetiyesi veya herhangi bir iş için yada keyfiyet için afişler hazırlamak için yeteri ölçü de göz alıcı grafik oluşturmak için gerekli tüm materyalleri bulabileceğiniz bir adres. Oluşturun, düzenleyin ve tüm bu becerilerini diğer insanların beğenisine sunmak için paylaşın.

Sosyal medya için görseller hazırlarken harika dokunuşlar uygulayın. Hayatınızın önemli bir parçası halini alan sosyal medya için dikkat çekici gönderiler hazırlamak mümkün. 60 binden fazla şablon seçeneği. Onlarca yazı tipi seçeneğinden faydalanarak fotoğraflara metinler ekleyin.

Başarılı bir şekilde hizmet alacağınız Canva ile başarılı bir tasarım uzmanı olabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
211 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.