Canlı (Hareketli) Fotoğraf, Resim Çekme Programı İndir

Canlı fotoğraf çekme uygulaması. Hareketli resimler çekebilme programı.

Sponsorlu Bağlantılar

Gelişen teknolojiye ayak uydurarak uygulama geliştiricileri de artık daha kaliteli uygulamalar ile karşımıza çıkıyor. Bir dönemler çektiğimiz fotoğraf çekimlerini kaliteli yapmak için fotoğraf makinesine ihtiyaç duyarken artık kamera boyutları ile harika fotoğraflar çektiğimiz telefonlar mevcut. Bunun yanında ise sabit fotoğraf çekimleri yapabilirken artık hareketli resimler çekebilmeye de ağırlık vermeye başlıyoruz.

Sizinle paylaşacağım program da Android cihazlar üzerinden hareketli kamera çekimleri yapabilmeye olanak sağlıyor. Sabit kamera çekimleri yapabilirken artık hareketli çekimler yaparak da hayatınıza farklı bir renklilik katmış olacaksınız.

canli-hareketli-fotograf-resim-cekme-programi-indir

Yapacağınız hareketli kamera kayıtlarını GIF ve animasyon videoları olarak Facebook, WhatsApp vb paylaşım siteleri üzerinden paylaşabilirsiniz. Fotoğraflar üzerinde özgürce düzenlemeler yapabileceğiniz filtreler, efektler ve daha fazla seçenek bulacaksınız.

canli-hareketli-fotograf-resim-cekme-programi-indir

Kendine has stilini ortaya çıkarmak için gerekli özellikleri bulacaksın. İyileştirme seçenekleri size en iyi fotoğraf için gerekli imkanları sunacak. Sezgisel arayüzü ile kolayca kullanarak en iyi kaliteye sahip fotoğraflar ortaya çıkarın. Silme, taşıma ve kopyalama gibi işlemleri çoklu şekilde kolayca yap.

Ekran Videosu

Hareketli Fotoğraf Çekme Uygulaması Android İndir

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
150 kez okundu

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.