Camtasia Studio İndir (Windows)

Camtasia Studio İndir (Windows)

LisansDeneme Sürümü
Dilİngilizce
Dosya Boyutu489 MB
ÜreticiTechSmith
İşletim SistemiWindows XP/Vista/8/8.1/10
Eklenme Tarihi3 sene önce

Camtasia Studio: Windows için Ekran Videosu Kaydetme ve Düzenleme Programı

Camtasia Studio Windows işletim sistemine sahip bilgisayarlar için tasarlanmış, bilgisayar ekranının videosunu kaydetmeye ve gerekli düzenlemeler yapmanıza olanak sağlayan bir programdır.

Sponsorlu Bağlantılar

Sunummu hazırlamak istiyorsunuz? Eğitim videosumu hazırlamak istiyorsunuz? Veya bir uygulamanın bir programın tanıtımını, kullanımını göstermek istiyorsunuz? İşte bu tamda sizler için geliştirilmiş bir video kaydetme aracıdır.

camtasia-studio-indir-windows

Bilgisayar ekranında yapacağınız her şeyi kaydedebilirsiniz. İster belirli bir bölümü veya isterseniz bütününü kaydedebilirsiniz. Kayıt işlemi sırasında mikrofonu kullanarak sesli anlatımda yapabilirsiniz.

Video kaydederken istenmeyen bölümler mi oluştu? Camtasia Studio programı sizlere video düzenleme imkanı da sunmaktadır. Video kesme gibi mevcut yapılabilecek düzenlemeleri yaparak videonuzu daha güzel bir hale getirebilirsiniz. Ayrıca ses ekleme özelliği sayesinde kayıt işlemi bittikten sonra farklı bir ses kaydı ekleyebilir ve hatta resim ve görüntü efekti gibi eklemelerde de bulunabilirsiniz.

Oluşturmuş olduğunuz videoları varsa sitenize ekleyebilir veya çeşitli Web sitelerine ekleyerek diğer bilgisayar kullanıcılarının faydalanmasını sağlayabilirsiniz. 30 günlük bir deneme sürümünden sonra satın alarak kullanmaya devam edebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
2836 kez indirildi

Camtasia Studio İndir (Windows) Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

  1. %%%% dedi ki:

    Güzel bir program

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.