Camtasia Studio İndir (Mac) Ekran Videosu Çekme ve Düzenleme

Camtasia Studio İndir (Mac) Ekran Videosu Çekme ve Düzenleme

LisansDeneme Sürümü
Dilİngilizce
Dosya Boyutu515 MB
ÜreticiTechSmith
İşletim SistemiMac OS X
Eklenme Tarihi2 sene önce

Ekran Videoları Kaydedin ve Düzenleyin

Camtasia, yüksek kaliteli ekran kayıtlarını kolaylıkla kaydetmek ve paylaşmak için gerekli araçları ve özellikleri sağlayan esnek ve kullanışlı bir ekran kaydedici ve video editörüdür.

Sponsorlu Bağlantılar

İyi tasarlanmış, güçlü ve esnek video kayıt ve düzenlemeler yapabilme

Camtasia’nın yardımıyla, Mac’in ekran etkinliğini FaceTime videosunun yanı sıra Mac’in mikrofon veya üçüncü parti uygulamalarından gelen sesle kaydedebilirsiniz. Beklendiği gibi, sadece birkaç fare tıklaması ile ekran kayıt alanını, kamerayı ve ses kaynağını manuel olarak seçebilirsiniz.

Ayrıca, kayıt işlemini Camtasia’nın durum çubuğu menüsü üzerinden veya önceden tanımlanmış klavye kısayollarını kullanarak durdurabilir ve durdurabilirsiniz. Ekran yayınınızda kullanabileceğiniz mevcut videoları, müzikleri ve fotoğrafları da içe aktarabilirsiniz.

Kullanıcı odaklı arayüz ve kullanımı kolay özelliklere sahiptir

Yerleşik video düzenleyici sayesinde istenmeyen parçaları kaldırabilir, videonuzu geliştirebilir ve çeşitli kullanıma hazır temalar, animasyonlu arka planlar, grafikler, ek açıklamalar, geçişler, ses, video ve imleç efektlerini kullanabilirsiniz.

Camtasia, çekimlerinize kolayca erişebileceğiniz, Camtasia’nın medya kitaplığına göz atabileceğiniz, önizleme geçişlerini ve efektleri ekran kartlarınızda kullanmadan önce önizleyebileceğiniz Apple iMovie uygulamasına benzeyen, temiz ve sezgisel bir arayüze sahiptir.

Camtasia ile ilgili en iyi şey, tek bir video üzerinde birden fazla efekt uygulayabilmeniz ve sonuçtan memnun değilseniz bunları kolayca kaldırabilmenizdir. Ayrıca, SmartFocus özelliği videonuzdaki önemli ayrıntılara dikkat çekmenizi ve istenmeyen rahatsızlıklardan kurtulmanızı sağlar.

Sonuç olarak, Camtasia, Google Drive, Screencast.com veya YouTube aracılığıyla işinizi dışa aktarmadan ve paylaşmadan önce deneyebileceğiniz uzun bir özellikler, araçlar ve efektler listesiyle gelir.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
224 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.