Camera MX İndir Android için Ücretsiz Canlı Fotoğraf Uygulaması

Camera MX İndir Android için Ücretsiz Canlı Fotoğraf Uygulaması

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya BoyutuCihaza göre değişir
ÜreticiAppic Labs Corp.
İşletim SistemiCihaza göre değişir
Eklenme Tarihi2 sene önce

Android için Bedava Hareketli Resim Çekme Uygulaması

Hayatın her anında çektiğiniz klasik sabit fotoğrafların artık dışına çıkma vakti geldi. Camera MX ile artık canlı fotoğraflar çekebileceksiniz. Android mobile cihazlar için canlı fotoğraf kayıtları yapabileceğiniz Camera MX ile hayatı daha eğlenceli hale getirin. Kamera yardımı ile çekeceğin kısa hareketli fotoğraflar hayatın her anını kadetmenize yardımcı olacak. Hareketli fotoğraf kayıtları ile canlı kayıt yapma ayrıcalığını yaşa, animasyonlu GIF ve video şeklinde arkadaş ve ailen ile paylaş. Canlı kayıtlarına geri dönerek çekim yaptığın unutulmaz anları kaydet.

Sponsorlu Bağlantılar

camera-mx-indir-android-icin-ucretsiz-canli-fotograf-uygulamasi

Çekimlerini yeniden boyutlandırma için düzenlemeler yap. Son rütuşlar için entegre olarak karşılaşacağın fotoğraf stüdyosu yapacak. Fotoğraf ve video kayıtlarını canlı olarak kaliteli efektler, filtreler, ve şablonlar yardımıyla düzenle. Resimlere özel görünüm şekilleri ver.

camera-mx-indir-android-icin-ucretsiz-canli-fotograf-uygulamasi

Kullanıcı dostu olan basit bir arayüze sahiptir. Böylece karışık şekilde kullanmak gibi bir zorluk ile karşılaşmazsın. Maksimum kalite için akıllı görüntü işleme özelliği. Fotoğraf ve video çekimlerin bir arada olacak. Çoklu olarak resimleri sil, taşı yada kopyala.

Camera MX Ekran Videosu

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
24 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.