Brutal Age Horde Invasion İndir iPad için Bedava PVE ve PVP Savaş Oyunu

Brutal Age Horde Invasion İndir iPad için Bedava PVE ve PVP Savaş Oyunu

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 sene önce

iOS için Ücretsiz Global Savaş Stratejisi Oyunu

Global oyunları sevenler için tasarlanan Brutal Age Horde Invasion ile Dünya’nın her yerinden oyunculara karşı MMO Strateji oyununda orijinal PVE ve PVP savaş deneyimi yaşayacaksınız. Tarih öncesi yaşamın izlerini her anlamda göreceksiniz. Kabile şefleri içerisinde en iyi olmak için global oyunculara karşı mücadele edeceksin. Türkçe dil destekli olması oyunu ayrıca cazip kılan bir özellik. Ücretsiz oyunlar kategorisinde yer almaktadır. Şefi olacağın kabileni global rakiplere karşı haritalar haritalar üzerinde yer alan şehirlere ve karakollara yerleştir ve rakiplerine karşı sınırları zorlayıcı zorluklara karşı savaşçılarını yapacağınız büyük av için hazır hale getir.

Sponsorlu Bağlantılar

brutal-age-horde-invasion-indir-ipad-icin-bedava-pve-ve-pvp-savas-oyunu

MMO Strateji oyununda en orijinal PVE ve PVP savaş deneyimini yaşa, arkadaşların ile ittifaklar kurarak tarih öncesinin yaşam tarzı ile donatılmış olan bölgeler inşa et, genişlet ve rakip oyunların topraklarını yak. Yakınlaştırma özelliği harita da yer alan her detayı daha yakından görmenizi sağlar.

brutal-age-horde-invasion-indir-ipad-icin-bedava-pve-ve-pvp-savas-oyunu

Hemen grubunu seçerek global oyunculara karşı savaşlara katılarak mücadele et. 15’in üzerinde özel yeteneklere sahip olan barbar klan birliklerini eğit. Elinde bulunan arazine dağ, göl, orman veya bataklık gibi şekiller vermeyi de unutma. Mamut, Kılıç Diş, Ağaç Canavarı ve Antik Canavarlar avlayarak şeflerin şefi ol.

Brutal Age: Horde Invasion Ekran Videosu

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
8 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.