Blu Ray Disk ve MKV Dosya, Video Dönüştürücü İndir (BDtoAVCHD)

Blu Ray Disk ve MKV Dosya, Video Dönüştürücü İndir (BDtoAVCHD)

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu42.1 MB
ÜreticiJoel Gali
İşletim SistemiWinXP/Vista/7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi9 ay önce

Windows için Blu Ray Disk ve MKV Videoları Dönüştürme Programı

BDtoAVCHD, daha küçük disklerde saklamak için Blu Ray diskleri ve MKV dosyalarını dönüştürmenize yardımcı olmayı amaçlayan, kullanımı kolay bir video dönüştürücüdür. Program, dosyanın boyutunu düşürmek için video ve ses kodlayıcıyı değiştirmekte kullanılabilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Blu Ray disklerinizi bilgisayarınıza yedeklemek veya filmi bir DVD’ye yazmak istiyorsanız, disk alanını kaydetmek için video dosyasını sıkıştırmanız gerekir. Bu genellikle daha düşük bir kalite anlamına gelse de, bir Blu Ray filmini basit bir DVD’ye sığdırmak için gerekli bir işlemdir. Bu uygulama, çıktı dosyasında kullanmak için video dosyası özelliklerini, ses parçalarını ve altyazıları tespit etmek için tasarlanmıştır. Dönüştürmeye başlamak için hangi parçayı dönüştürmek istediğinizi ve hedef dosyayı seçebilirsiniz.

Filmi tek veya çift katmanlı bir DVD’ye dönüştürmeniz gerektiğinde, ana pencereden hedef medyayı seçmeniz yeterlidir. Program, dönüştürme ayarlarını otomatik olarak ayarlar ve çıkış bit hızı ve genel kalite hakkında sizi bilgilendirir. Program, birden çok dönüşüm gerçekleştirecek şekilde tasarlanmıştır ve çalışmaya başlamadan önce her bir iş için parametreleri belirlemenizi sağlar.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
112 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.