Blizz TeamViewer İndir – Görüntülü ve Sesli Sohbet Programı

Blizz TeamViewer İndir – Görüntülü ve Sesli Sohbet Programı

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu16.3 MB
ÜreticiBlizz
İşletim SistemiWinXP/Vista/7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi10 ay önce

Windows için Görüntülü ve Sesli Sohbet Etme Programı

Blizz TeamViewer her yerde, video, ses, anlık sohbet, ekran paylaşımı ve daha fazlası ile kişilerle ve global ekibinize bağlı kalmanızı sağlayan ücretsiz bir programdır.

Sponsorlu Bağlantılar

Blizz, yüz yüze görüşme yapmak isteyen kişiler ve işletmeler için işlevsellik olarak etkileyici ve eğlenceli olabilecek grup sohbetleri için tasarlanmış profesyonel bir çevrimiçi toplantı programıdır. Kullanıcıların, günümüzde diğer kişiler yada müşteriler ile iletişim kurduklarında birbirlerini görmek isteyebilecekleri pek çok sebep var (yeni bir ürün sergilemek gibi).

Dünyanın herhangi bir yerinden oturum açan çok sayıda kişiler ile toplantılar düzenleyebilirsiniz. Yüksek kaliteli video konferans sayesinde, tek bir çağrıda aynı anda birden fazla katılımcıyı görmenizi ve konuşmanızı sağlar. Kullanıcıların aynı anda birden çok katılımcıyı görüntülemesine ve konuşmasına olanak sağlar. Bu, RSA 2048 bitlik bir kamu / özel anahtar değişimi kullanan tek bir çağrıyla başarılır, böylece tartıştığınız her şey, kişisel bir toplantıda kapıyı kapatmak gibi özel kalır.

Ayrıca, Team Viewer’ın sunduğu AES 256 bit uçtan uca oturum şifreleme, meraklı gözlerden korunup korunmadığınızdan emin olur. Bir iş aracı olarak, son derece esnektir, çünkü her türlü cihaz bir oturuma bağlanabilir. Windows, iOS ve Android üzerinde çalışır.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
283 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.