Blender İndir (Mac) 2D, 3D Modeller Oluşturma Programı

Blender İndir (Mac) 2D, 3D Modeller Oluşturma Programı

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu138 MB
ÜreticiBlender3D
İşletim SistemiMac OS X
Eklenme Tarihi12 ay önce

Mac için 2D ve 3D Modeller Hazırlama Programı

Blender, geniş bir 2D ve 3D model modelleri oluşturmanıza olanak tanıyan açık kaynaklı bir uygulamadır. Profesyonel modelleme, tekstüre etme, aydınlatma, animasyon ve video sonrası işleme araçlarını kapsamaktadır. 3D / karakter / katı modelleme, animasyon, işleme, arma, gölgeleme ve hatta hareket takibi özellikli profesyonel 3D oluşturma yazılımı.

Sponsorlu Bağlantılar

Blender gelişmiş kullanıcılara yöneliktir ve görünüşte karmaşık kullanıcı arabirimi bunun kanıtıdır. Neyse ki, bu yazılım iyi yapılandırılmış bir kullanım kılavuzu ve öğreticilerle birlikte gelir. Blender açık kaynak olduğu için, size aşina olmanıza yardımcı olan geniş bir çevrimiçi topluluk var. 3D grafik düzenleme ile ilgilenen meraklı bir amatörseniz, belgelerde kendinizi kolayca kaybedebilirsiniz.

Blender’ın en önemli özelliklerinden biri, size herhangi bir şey sürüklemeden tüm araçları ve özellikleri görmenizi sağlar. Sonuç olarak, değiştiricileri (örneğin, dizi, kenar bölme, maske, ayna, çoklu çözünürlük, kafes, deforme etme, pürüzsüz, dalga, çarpışma, patlama, duman gibi) ekleyebilir, bir görüntü oluşturabilir, eylemlerinizi geri alabilir ve yeniden yapabilirsiniz bir ekran görüntüsü alabilirsiniz.

Profesyonel bir 3B grafik editörüne ilk elden bakmak istiyorsanız, Blender’a bir adım atın. Güçlü kullanıcılar, geniş grafik düzenleme bilgisi ile kesinlikle avantajlıdır.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
31 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.