Blender 64 Bit İndir – Ücretsiz 3D Animasyon Yapma Programı

Blender 64 Bit İndir – Ücretsiz 3D Animasyon Yapma Programı

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu84 MB
ÜreticiBlender
İşletim SistemiWinXP/Vista/7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi1 sene önce

Windows için 3D Animasyon Yaratma Programı

Windows Bilgisayarınız ile 3D animasyonlar oluşturmanıza yardımcı olacak ücretsiz bir programdır. Blender profesyonelce çalışmalar hazırlamak isteyenlere hitap eden programların başında gelmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Blender, ücretsiz ve açık kaynak kodlu 3D oluşturma paketi ile kullanılan bir programdır. 3D modelleme, teçhizatlandırma, animasyon, simülasyon, işleme, video düzenleme ve oyun yaratma konularının tümünü destekliyor.

2D ve 3D model hazırlayabilme

Geniş özellikler ile donatılmış 2D ve 3D model modelleri oluşturmanıza olanak tanıyan açık kaynaklı bir araçtır. Profesyonel modelleme, aydınlatma, animasyon ve video rötuş araçları içermektedir. Acemi kullanıcıların aksine Blender daha gelişmiş kullanıcılara yöneliktir ve görünüşte karmaşık kullanıcı arabirimi bunu ispat etmektedir. Neyse ki, bu yazılım iyi yapılandırılmış bir kullanım kılavuzu ve öğreticilerle birlikte kullanıcıya yardımcı olmaktadır.

En önemli özelliklerinden biri, size herhangi bir yere sürüklemeden tüm araçları ve özellikleri görmenizi sağlamaktadır. Karmaşıklık düzeyini düşündüğünüzde yüksek miktarda CPU ve sistem belleği kullandığını söyleyebiliriz.

Özetlemek gerekirse, profesyonel bir 3B grafik editörü olma yolunda ilerlemek istiyorsanız ise Blender ilk tercihlerinizin başında gelmelidir.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
265 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.