BleachBit Portable İndir : Taşınabilir Türkçe PC Sistem Temizleme Programı

BleachBit Portable İndir : Taşınabilir Türkçe PC Sistem Temizleme Programı

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu8.3 MB
ÜreticiAndrew Ziem
İşletim SistemiWinXP/Vista/7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi10 ay önce

Windows için Taşınabilir Bilgisayar Sistem Temizleyici

Taşınabilir BleachBit, bilgisayarda çok fazla alanı kaplayan önemsiz dosyalardan kurtulmanıza yardımcı olan temizleme özellikleri ile dolu bir açık kaynaklı uygulamadır. Artı, araç, verilerinizin izinsiz görüntülemeden özel kalmasını sağlamak için İnternet izlerini de temizleyebilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Herhangi bir USB flash sürücüde veya diğer cihazlarda kopyalayabilir ve yanınızda taşıyarak dosyaları silmek istediğinizde kullanabilirsiniz. Birçok yararlı fonksiyonu bir araya getirirken, kullanıcıların yalnızca birkaç tıklama ile özel parametreleri ayarlamasına olanak tanıyan temiz ve sezgisel bir düzen içeriyor. Taşınabilir BleachBit, yedekleme, .DS_Store, Thumbs.db ve geçici dosyalar, Flash ve Java öğelerini silmek için öğeleri seçmenin yanı sıra hata ayıklama günlükleri ve en son kullanılan dosyaları Microsoft Office için seçmenize olanak verir.

Dahası, Windows Gezgini’nde bulunan önemsiz öğeleri (örneğin, son dokümanlar listesi, arama geçmişi), RealPlayer, Pidgin, WinRAR, VLC medya oynatıcı ve diğer yardımcı programları çıkarmanıza izin verilir.

Önbellek, çerezler, geçici dosyalar, geçmiş öğeleri, şifreler, URL geçmiş dosyaları silinirken, program Opera, Firefox ve Google Chrome gibi çok çeşitli web tarayıcıları için destek sunar. Taşınabilir BleachBit hakkında en iyi şeylerden biri, kaldırılacak öğeleri kontrol etmenize, kurtarmak için disk alanını görüntülemenize ve silmek için gereken dosya sayısına yardımcı olan akıllı önizleme modudur. Buna ek olarak, diğer kullanıcıların bunları özel uygulamalarla kurtarmamalarını sağlamak için dosya ve klasörleri bilgisayarınızdan güvenli bir şekilde silmenize yardımcı olacak özel araçlarla birlikte ayrı bir boş alan işlevini silin.

BleachBit İndir

Sonuç

Önemsiz öğelerden kurtulmanıza, dosyaları güvenli bir şekilde silmenize ve İnternet parçalarını kaldırmanıza yardımcı olan iyi bir özellik paketini paketleyen güvenilir bir yardımcı programdır. Kullanımı kolay ve sezgisel düzen sunar, çaylaklar ve profesyoneller için idealdir.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
135 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.