BleachBit İndir : Windows PC için Türkçe Sistem Temizleme Programı

BleachBit İndir : Windows PC için Türkçe Sistem Temizleme Programı

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu8.6 MB
ÜreticiAndrew Ziem
İşletim SistemiWinXP/Vista/7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi10 ay önce

Ücretsiz Sistem ve Boş Disk Alanı Temizleme, Önbellek Boşaltma Aracı

Disk alanını boşaltın ve İnternet izleriyle birlikte gereksiz veya geçici dosyaları kaldırarak ve veri güvenliğini sağlayarak gizliliğinizi korumanıza yardımcı olacak ücretsiz ve Türkçe bir programdır.

Sponsorlu Bağlantılar

BleachBit alanı boşaltmak ve gizlilikle ilgili verileri silmek için bilgisayarınızı iyice temizlemek ve gereksiz dosyaları kaldırmak için tasarlanmış güçlü bir uygulamadır. Bilgisayarınızı diğer insanlarla paylaşırken özellikle yararlıdır çünkü herkes kişisel bilgilerinizi aramak için meraklı olabilir. Hızlı kurulum işlemi tamamlandıktan sonra, işlemleri kolaylıkla gerçekleştirmenizi sağlayan BleachBit’in düzenlenmiş düzenini kontrol edebilirsiniz.

Gizliliğinizi korumak için hassas bilgileri silebilme

Yedek, pano içeriği, günlükler, bellek dökümü, MUI önbellek, Geri Dönüşüm Kutusu ve geçici dosyalar gibi sistem öğeleri ile silebilirsiniz. Windows sistemleri için tasarlanmış olan Macromedia, Firefox, İnternet Explorer, Adobe Flash, Google Chrome, Opera, Safari ve daha pek çok uygulamayı temizler.

Disk alanının ne kadar boşaltılabileceğini öğrenin

Bahsedilmesi gereken önemli bir husus, BleachBit’in sonuçları önizlemenize ve seçili dosyaları sildikten sonra ne kadar disk alanının kurtarılabileceğine izin vermesidir. Bu maddelerin temizlenmesi, basit bir düğmeye tıklanarak yapılır.

BleachBit Portable İndir

BleachBit’in diğer araçları, dosyaları ve klasörleri, uzmanlaşmış programlarla kurtarmalarını önlemek, boş alanları silin, silinmeye hazır dosya ve klasörlerin özel bir listesini oluşturmanın yanı sıra bir beyaz liste oluşturmak için parçalamanıza izin verir.

Sonuç

BleachBit, gözlerin özel verilerinize erişmesini önlemek ve aynı anda yeni dosyalar için yer açmak için gereksiz verileri boşaltmaya hemen çözümler sunar.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
164 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.