Blank And Secure İndir – Bilgisayar ve Diskten Verileri Kalıcı Silme Programı

Blank And Secure İndir – Bilgisayar ve Diskten Verileri Kalıcı Silme Programı

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu71 KB
ÜreticiNenad Hrg
İşletim SistemiWinXP/Vista/7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi7 ay önce

Ücretsiz Verileri Kalıcı Silme Programı (Taşınabilir)

Kişisel ve gizli verileri yetkisiz erişime karşı korumak ve dosyalardaki verilerin kötüye kullanılmasını önlemek önemlidir. Sabit sürücüyü biçimlendirmek veya yalnızca verileri silmek, (Banka bilgileri, şifreler, telefon numaraları, özel fotoğraflar ve daha fazlası) gibi gizli bilgilerin kurtarılmasını engellemez. Bilgisayar ve diskten verilerinizi kalıcı ve geri dönüşümü olmadan silmek için bu ücretsiz araç size yardımcı olacak.

Sponsorlu Bağlantılar

Blank And Secure verileri güvenli bir şekilde silen taşınabilir bir araçtır. Bu programla güvenli ve geri dönüşüm olmadan silme mümkündür, çünkü Blank And Secure, silme işleminden önce verilerin üzerine sıfırlama işlemi uygulamaktadır. Bu işlemden sonra veri kurtarma mümkün değildir. Bu nedenle, lütfen yalnızca verilerin gerçekten kalıcı olarak silinmesi gerekiyorsa kullanın. Blank And Secure, tüm verileri tamamen tahrip eder, böylece herhangi bir yazılım çözümü ile kurtaramazsınız.

Blank And Secure doğrudan masaüstünden başlatılabilir. Dosya veya klasörler, güvenle silmek için sürükle / bırak yöntemiyle veya masaüstü simgesine bırakılarak eklenebilir.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
25 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.