Bitmoji Nedir – Kişisel Emojiniz / Avatarınız?

Bitmoji, kullanıcıların kendi kişisel emoji veya avatarlarını oluşturmalarını ve paylaşmalarını sağlayan bir uygulamadır. Bitmoji hem Android hem iOS hem de Chrome kullanıcıları için mevcuttur, indirmek ücretsizdir ancak bazı uygulama içi satın alımları içerir. Bu uygulama 12 yaş ve üstü çocuklar için derecelendirilmiştir ve gençler için güvenlidir. Uygulama indirildiğinde, Android kullanıcıları sohbet uygulamaları aracılığıyla erişebilir ve iOS kullanıcıları klavyeyle erişebilir ve yüz şeklinden saç stiline kadar her şeyi kişiselleştirerek kendilerine ait bir çizgi film sürümü oluşturmaya başlayabilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Kullanıcılar Bitmoji’lerini oluşturduklarında onu çeşitli uygulamalarda kullanabilirler: WhatsApp, Facebook Messenger, iMessage ve Google. Bitmoji’lerini Snapchat’ta kullananlar bir friendmoji ile ödüllendirilir (2 kişilik avatar oluşturma yeteneği). Kullanıcılar uygulamayı açtığında, iki farklı stilde bir avatar oluşturabilirler: Bitmoji tarzı ve Bitstrips tarzı. Birçok kullanıcı avatarlarını Bitstrips tarzında oluşturmayı tercih ediyor, çünkü benzerlik daha genel ve daha az ayrıntılı olan Bitmoji stiline göre biraz daha ayrıntılı ve gerçek.

Kullanıcılara kişisel avatarlarını kişiselleştirmek için saç modeli, saç rengi, göz rengi, büyüklüğü ve şekli, kaşları, burun şekli, yüz şekli, ağız şekli vb. gibi çeşitli seçenekler sunulur. Yüz oluşturulduktan sonra, kullanıcılar avatarlarını mevsimsel olarak uygun kıyafetler içinde giydirmekle birlikte Bitmoji’lerini moda stilleri veya estetikleriyle daha da özelleştirebilirler.

Kullanıcılar kişisel avatarlarını oluşturmayı bitirdikten sonra, klavyesiyle kolayca erişilebilen, kısa mesajlara, e-postalara ve sosyal medya platformlarına eklenmeye hazır, önceden belirlenmiş, etkileyici bir Bitmojis seçimine yerleştirilir.

Snapchat, Bitstrips‘i satın aldı, böylece kullanıcılar artık avatarlarını doğrudan sosyal medya platformunda kullanmak için Bitmoji hesaplarını bağlayabiliyorlar. Snapchat’ta kullanıcılar sadece “etiketlere” gider ve ardından fotoğraflarına eklemek için doğru Bitmoji’yi aramak için Bitmoji klavyelerine erişirler.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
46 kez okundu

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.