Bir Klavye ve Fare ile Çoklu PC Kontrol Etme Programı – Multiplicity İndir

Bir Klavye ve Fare ile Çoklu PC Kontrol Etme Programı – Multiplicity İndir

LisansDeneme Sürümü
Dilİngilizce
Dosya Boyutu10.4 MB
ÜreticiStardock
İşletim SistemiWin7/8/8.1/10 (32/64 Bit)
Eklenme Tarihi9 ay önce

Birden Çok Bilgisayarı Tek Klavye ve Mouse ile Kontrol Edin

Multiplicity, tek bir klavye ve fare ile birden çok Laptop ve Masaüstü PC’yi kadar kontrol etmenizi sağlayan bir programdır. Dosyaları PC’ler arasında kopyalayabilir, yapıştırabilir, sürükleyip bırakabilir ve tüm bilgisayarlardan bir PC’ye ses merkezileştirebilirsiniz. Multiplicity’nin veri şifreleme özelliği sayesinde, verilerinizin her zaman güvenli olmasını sağlar.

Sponsorlu Bağlantılar

Birden çok bilgisayarı kontrol edin

Multiplicity, tek bir klavye ve fare ile birden fazla bilgisayar arasında kontrol etme ve hızlı bir şekilde geçiş yapma, karmaşıklığı azaltma ve daha verimli kullanımlar olanağını verir. Tüm bilgisayarlarınızdan gelen sesleri tek bir bilgisayardan merkezileştirin, bir e-posta, sohbet veya hisse senedi fiyat uyarısını asla kaçırmadığınızdan emin olun. Bu özellik ticaret ortamları ve çağrı merkezleri için idealdir.

Hızlı dosya transferleri yapın

PC’ler arasında herhangi bir içeriği kopyalayıp yapıştırın. Metin formatlamasını korur. Ayrıca, hızlı transferler için bilgisayarlar arasında dosya ve klasörlerin sürükle ve bırakılmasını da destekler. Videolar ve görüntüler gibi büyük dosyalar bile PC’ler arasında hızla aktarılır.

Hassas çalışmalar için verileri şifreleyin

CTRL’ye üç kez bastığınızda klavye girişlerini tüm bağlı PC’lere göndermeye başlar. Ayrıca tüm PC’lerinizi bir kerede kilitleyebilirsiniz. Finansal kurumlar ve acil durum yönetim merkezleri gibi hassas çalışma ortamlarında ek güvenlik için kullanıcı verileri şifrelenir. Yönetim dışı kullanıcıların yapılandırmayı değiştirmesini önlemek için, çoğulluluk ayarları da kilitlenebilir.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
120 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.