Bilgisayarın Kapanmasını Engelleme Programı Don’t Sleep İndir (Ücretsiz)

Bilgisayarın Kapanmasını Engelleme Programı Don’t Sleep İndir (Ücretsiz)

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu73 KB
ÜreticiNenad Hrg
İşletim SistemiWinXP/Vista/7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi12 ay önce

Bilgisayarın Kapanmasını ve Hazırda Bekleme Moduna Girmesini Engelleyen Program

Bu hafif ve kullanıcı dostu uygulamaya güvenerek bilgisayarınızın kapanmasını veya bekleme veya hazırda bekleme modlarına girmesini engelleyebileceğiniz ücretsiz ve Türkçe bir programdır. Bu program herhangi bir kurulum gerektirmez, bu yüzden taşınabilir demektir. Diğer bir deyişle, Windows kayıt defteri girdileri değişmeden kalır, ancak aracı harici bir aygıta yerleştirip başka bir bilgisayarda çalıştırabilirsiniz. Uyku modunun kullanıcı arabirimi, bekleme modu, bekleme modu, karma bekleme veya hazırda bekletme modunu seçebileceğiniz, kapatmayı engelleyen, ekran kapanışını kapatan veya monitörü kapatan “engelleme” tercihinizi seçebileceğiniz küçük bir pencereden oluşur. İşiniz bittiğinde, ilgili tepsi simgesinden işlevlerin durumunu çabucak duruma getirmek için seçeneklerle birlikte tepsi alanına bırakabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Önleme yöntemlerini özelleştirme

Ayrıca belirli bir tarihte ve saatte “engelleme” görevi zamanlayabilir, ayrıca eylemi seçebilirsiniz – çıkış, engelleme, çıkış ve kapatma, çıkış ve agresif kapatma, çıkış ve bekleme veya hazırda bekletme işlemini durdurun, engellemeyi devre dışı bırakın. Ek olarak, bir ekran koruyucu zaman aşımı süresinin yanı sıra uygulamanın çalışmaya başlaması için bir süre ayarlayabilirsiniz. Artı, ‘Görev Yöneticisi’ ve ‘Güç Yapılandırması’ gibi bazı Windows yardımcı programlarına erişebilirsiniz.

Uyku değil çok düşük miktarda sistem kaynağı kullanır. Bu tür bir programa alışkın olmayan kişiler tarafından bile kullanılabilse de, kullanılabilir bir yardım dosyası yoktur (örneğin, ‘kapatma’ ve ‘agresif kapatma’ arasındaki farkı açıklamak için).

Sonuç

Uyku moduna girme, bilgisayar otomatik olarak yeniden başlatıldığında veya boşta kalma durumuna girdiğinde mükemmel bir çözüm sunar.

NOT: İndirme linklerinden birincisi 32 bit ve ikincisi 64 bit sürümler içindir.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
96 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.