Bilgisayardaki Benzer Dosyaları Bulup Kaldırma Programı NoClone İndir

Bilgisayardaki Benzer Dosyaları Bulup Kaldırma Programı NoClone İndir

LisansDeneme Sürümü
Dilİngilizce
Dosya Boyutu5.8 MB
ÜreticiReasonable Software
İşletim SistemiWinXP/Vista/7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi9 ay önce

Bilgisayardaki Yinelenen Resim, Dosya vb Aynı Dosyaları Bulma ve Kaldırma

Bilgisayar kullanımının bir süresinden sonra, sabit diskinizde, farkında olmadığınız çift dosyalar bulunmaktadır. Onlardan kurtulmak için, CRC ve MD5 hashtag karşılaştırması, benzer resimler tanımlama ve dosya önizleme gibi benzersiz özelliklere sahip NoClone’u kullanabilirsiniz. Sonuçlar XML, XLS veya CSV formatına aktarılabilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Programın arayüzü

Programın arayüzü basittir. Ana pencere 3 sekmeye ayrılmıştır: “Arama, Sonuç ve NoClone Haberler”. Her sekmenin ne yaptığını anlamak oldukça kolaydır;

İlk sekme, aramanız için ayarları tanımladığınız yerdir. Üstte, arama modlarından birini seçebilir (Tam kopya dosyalar, MP3 çoğalt, Benzer dosyalar, Klasörleri Karşılaştır, “Benzer Resimler, Outlook e-postalarının çoğaltılması, Büyük Dosyalar, Yeniden Tanımla…) ve bu bağlantılardan herhangi birine tıklayarak her mod için gelişmiş ayarlar yapma seçeneklerine ulaşabilirsiniz. Aynı sekmeden, dizinlere göz atabilir ve aramaya dahil edilmek üzere “Ana Dosya Seti” alanına ekleyebilirsiniz.

İkinci sekme, arama işlemi gerçekleştiğinde sonuçları gösterir. Buradan, araç çubuğundaki düğmeleri kullanarak, işaret öğeleri gibi çeşitli eylemler gerçekleştirebilir ve ardından bunları silebilir / kopyalayabilir / taşıyabilirsiniz.

Son sekme, NoClone’un işlevsel özelliklerinin bir parçası değildir, ancak nasıl başlayacağınız ve yazılımla ilgili haberlerin nasıl yapılacağı hakkında faydalı linklere sahiptir.

Sonuç

NoClone, bilgisayarını az miktarda teknik bilgiyle bile çift kopyalarından temiz tutmak isteyen herkes için değerli bir yazılım olabilir ve birkaç iyileştirme ile daha da iyi olabilir diye de düşünüyoruz.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
223 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.