Betternet VPN İndir : Yasaklı Sitelerin Giriş Engelini Kaldırma

Betternet VPN İndir : Yasaklı Sitelerin Giriş Engelini Kaldırma

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu1.52 MB
Üreticibetternet
İşletim SistemiWinXP/Vista/7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi3 sene önce

Chrome için Betternet Sınırsız Ücretsiz VPN Proxy

Chrome tarayıcınıza entegre ederek kullanmaya başlayacağınız Betternet sınırsız ücretsiz VPN Proxy ile İnternet kullanımınızı güvenli bir hale getirecek ve engellenen tüm web sitelerine erişmenizi sağlayacak ücretsiz bir VPN servisidir. Kolay bir kurulum ve yükleme işleminin ardından bir tıkla VPN hizmetini aktif hale getirecek ve nedeni ne olursa olsun siz engellenen sitelere giriş yapabileceksiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Chrome tarayıcınızda Betternet tarafından sınırsız ücretsiz VPN servisi sayesinde sansür veya kısıtlamalar olmaksızın İnternete bağlanmanın en kolay yollarından birisi. Reklam yok, kayıt yok, saçmalık yok; sadece gizliliğinizi ve kimliğinizi korunmaktadır.

İsminden de anlaşılacağı üzere, kısıtlanmış tüm web sitelerini ve Facebook, Twitter, Youtube, vb. gibi hizmetlerin engellenmesi için kullanılabilen, Chrome tarayıcınız için tamamen sınırsız bir ücretsiz VPN hizmeti. Sınırsız Free VPN, konumunuzu otomatik olarak algılar ve sizi en yakın sunucuya bağlar; Sonuç olarak, bağlantınız diğer sağlayıcılardan çok daha hızlı olacaktır.

Sonuç

Chrome proxy ayarlarınızı değiştiren yalnızca bir bağlanma düğmesi içeren çok basit bir kullanıcı arayüzü uygulanmış. Tek yapmanız gereken bağlantı düğmesine basmaktır. Kolay gelsin.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
659 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.