Bedava En İyi Android Antivirüs Uygulaması (Online)

Android telefon tablet için en iyi antivirüs uygulaması.

Sponsorlu Bağlantılar

Comodo Savungan Antivirus for Android en iyi virüs uygulamalarından birisi olup Türkçe dil desteği ile kolay bir şekilde kullanım imkanı sunacak. Ücretsiz olarak kullanacağınız uygulama bir çok özelliği de beraberinde getirmektedir. Virüs ve zararlı yazılımlara karşı antivirüs koruması sağlar.

Bunun yanı sıra çalınmalara, kaybolmalara karşı Comodo Anti Theft özelliği var. Bu özellik sayesinde telefonunuzu takip edebilir ve komut gönderebilirsiniz. Yükleyeceğiniz uygulamaları tarayarak tam zamanlı koruma sağlar. Gerçek zamanlı olarak gelecek tehditlere karşı koruma sağlar. Otomatik olarak istediğiniz zaman virüs taraması yapın.

Uygulama kilitleyici özelliği size meraklı gözlere karşı uygulamaları korumanızı sağlar. Telefonunuzun hafıza durumunu kontrol edebilir, internet bağlantısı olmadan da bilgileri yedekleye bilirsiniz. Tek tıklama yaparak hızlıca verileri yedekleyin.

Kaliteli ve kullanıcı dostu güzel bir arayüze sahiptir. Uygulama yüklemek istediğiniz de yapacağı otomatik tarama ile karşılaşılacak sorunları en baştan önlemiş olursunuz.

Comodo Savungan Antivirus for Android İndir

Alternatif Link İndir

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
108 kez okundu

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.