BatteryCare Türkçe Son Sürüm İndir

BatteryCare Türkçe Son Sürüm İndir

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu2.3 MB
ÜreticiFilipe Lourenço
İşletim SistemiWinXP/Vista/7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi6 ay önce

Dizüstü Bilgisayarınızın Pil ömrünü BatteryCare ile Uzatın (Windows)

Tüketimi en aza indirirken verimliliği en üst düzeye çıkarmak için dizüstü bilgisayarınızın piliyle ilgili ayrıntılı bilgileri görüntüleyin ve ayarları yapılandırın. Bir dizüstü bilgisayarın pil ömrü, yeterince izlenirse ve avantajlı bir güç planı uygun şekilde kullanılırsa uzatılabilir. BatteryCare bu amaçla üretilmiştir ve dizüstü bilgisayarınızın pil kullanımını denetlemeyi ve optimize etmeyi amaçlamaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Sistem izleme programı BatteryCare, pilinizin aşınma seviyesi, kapasitesi ve tüketimi hakkında ayrıntılı bilgiler ve CPU sıcaklığını gösteren ücretsiz bir araçtır. BatteryCare’in ana penceresi, dizüstü bilgisayarınızın pilinin (mevcut kapasite, kalan süre, durum) veya daha ayrıntılı bilgilerin (model, tasarlanan kapasite, toplam kapasite, akım kapasitesi, aşınma seviyesi ve diğerleri) birkaç detayını görüntüler.

Dizüstü bilgisayarınızın piline daha iyi bakmak isterseniz, bu yazılımı güvenle kullanın. Bu basit araç, dizüstü bilgisayarınızın pilini izlemenizi ve doğru şekilde yapılandırmanızı sağlar, böylece daha uzun süre dayanır. Boşaltma döngülerini izleyerek, pilinizin kalibre edilmesini sağlar, böylece ömrünü önemli ölçüde uzatır.

Bu yardımcı program, yalnızca sisteminizin pili hakkında çok fazla bilgi vermez, aynı zamanda pil gücüyle çalışıyorsanız veya zorlu hizmetleri duraklatırsanız da Windows Aero’yu otomatik olarak devre dışı bırakmanızı sağlar. Genel olarak pil şarj sorunları ile uğraşıyorsanız kesinlikle bir göz atmaya yararlı bir küçük yardımcı programdır.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
111 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.