Balabolka Portable İndir – Türkçe Yazıyı Sese Çevirme Programı

Balabolka Portable İndir – Türkçe Yazıyı Sese Çevirme Programı

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu15.1 MB
ÜreticiIlya Morozov
İşletim SistemiWinXP/Vista/7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi1 sene önce

Bilgisayar için Yazıyı Sese Dönüştürme Programı

Taşınabilir bir metin okuma uygulaması olarak indireceğiniz Balabolka sizin için yüksek sesle metin parçaları okuyabilir ve çıktıyı farklı formatlardaki bir ses dosyası olarak kaydedebilmek ve daha fazlasını yapmak için ücretsiz bir metni yazıya çevirme programı portable versiyonudur. Bu, metni konuşmaya dönüştürmenize izin veren bir araç olan Balabolka‘nın taşınabilir sürümüdür. TXT, EPUB, CHM, DOCX, DOC, HTM ve HTML gibi giriş için birden fazla dosya türü destekliyor.

Sponsorlu Bağlantılar

USB sürücüye yükleyerek yanınızda taşıyın

Yükleme gerekli olmadığından Balabolka‘yı çıkarılabilir bir aygıta (USB flash sürücü gibi) depolayabilir, herhangi bir bilgisayara kaydedebilir ve doğrudan yürütülebilir dosyasını çalıştırabilirsiniz. Dolayısıyla, hareket halindeyken Balabolka’yı yanınızda taşıyabilirsiniz. Uygulamanın arabirimi temiz ve oldukça sezgiseldir. Bir metin belgesi açma, dosya tarayıcı veya ‘sürükle ve bırak’ yöntemini kullanarak yapılabilir.

Balabolka, sadece bir kaç tane isim vermek için hız, ses aralığı, telaffuz, hacim, yazım denetimi, Pano izleme, zamanlama ve metin biçimlendirmesine odaklanan geniş bir özelleştirme tercihleri ​​yelpazesiyle birlikte gelir. Balabolka’nın ek araçları, dosyaları bölmek, toplu mod öğeleri sese dönüştürmek, dosyalardan metin ayıklamak, iki dosyayı karşılaştırmak, metni tekrarlamak ve diğerleri arasında bir büyüteci ve çeviri aracı kullanmak için izin verir.

İnceleme Sonucu

Program oldukça yüksek miktarda işlemci ve sistem belleğine ihtiyaç duyuyor, yanıt süresi iyi ve kullanıcı belgelerini içeriyor. İlk kez kullanacak olanlar için bir müddet alışma süreci gerekecek. Bunun dışında başarılı bir şekilde kullanabileceğiniz bir program olduğunu söyleyebiliriz.

Balabolka İndir

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
290 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.