Baidu PC Faster İndir – Önemsiz Dosya Silme ve PC Optimize Etme Programı

Baidu PC Faster İndir – Önemsiz Dosya Silme ve PC Optimize Etme Programı

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu1.1 MB
ÜreticiBaidu
İşletim SistemiWinXP/Vista/7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi11 ay önce

Optimizasyon, Önemsiz Dosya Kaldırma, PC Performansını Artırma, Oyunları Optimize Etme Programı

Önemsiz dosyaları kaldırmak, başlatma sürelerini optimize etmek ve bilgisayarınızın performansını artırmak olan hızlı ve güvenilir bir programdır. Baidu PC Faster çeşitli uzmanlaşmış uygulamalar ile birlikte gelen, elinizin altında yararlı temizleme aletleri ile birlikte PC’nizi yeni gibi iyi hale getirmek için tasarlanmış olan ücretsiz bir araçtır.

Sponsorlu Bağlantılar

Performansı artırın

Program kurulumundan itibaren bilgisayarınızı kapsama altına alıyor ve performansınızı düşürebilecek hataları kontrol ediyor. Yüzde göstergesi, işlem sonrası istatistikleri arkadaşlarınızla paylaşma imkânınız ile bilgisayarınızın hızının ne kadar olacağını göstermenize yardımcı oluyor.

Tarayıcılarınızı güvende tutun

Araç Kutusu’na erişmek için İnternet Faster ve Computer Faster’dan yararlanabileceğiniz iki ana kategori bulunuyor. Birincisi, adından da anlaşıldığı üzere, bağlantı hızını test etmenize, tarayıcı ayarlarını kötü amaçlı yazılımlar tarafından değiştirilmesine karşı korumanıza, Facebook’a bağlanırken hataları düzeltmeye ve bilgisayarınızı bir WiFi Kablosuz Erişim Alanı’na dönüştürmenize izin veriyor.

Optimize edin ve bilgisayarınızı temizleyin

Kişisel kullanım için, Computer Faster (Hızlı Bilgisayar) PC’nizi gelişmiş oyun deneyimi için en iyi duruma getiren, eski büyük dosyaların sabit disk sürücüsünü temizleyen ve hatta bir disk birleştirme işlemi yürüten ilk hızlı tarama özelliğini (Game Faster) içerir. Ayrıca dosyaları geri getirilemeyecek şekilde kalıcı olarak kaldırmanızı sağlar.

Açma veya kapatma imkanı sayesinde, uygulama, gerçek zamanlı ağ kullanımını görüntüleyen bir masaüstü aygıtı eklerken, etkileşimde olduğu zaman bellek ölçer ve optimizasyon araçlarına erişmek için kullanılan seçenekler görüntülenir.

Sonuç

Baidu PC Faster, temizleme özellikleri ve faydalı görsel öğelerden oluşan bir pakettir. Tam koruma sağlayamayabilir, ancak Baidu PC Faster PC’nizi temiz tutmak, oyunları optimize etmek veya performansı artırmak için bazı uygulamaları yönetmek için gereken her şeyi içermektedir.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
54 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.