Avira İnternet Security (Suite) Türkçe İndir : PC Antivirüs Programı

Avira İnternet Security (Suite) Türkçe İndir : PC Antivirüs Programı

LisansDeneme Sürümü
DilTürkçe
Dosya Boyutu242 MB
ÜreticiAvira GmbH
İşletim SistemiWinXP/Vista/7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi2 sene önce

Windows için Bilgisayar Güvenlik Programı

Avira Internet Security Suite, Avira’nın virüsler, Truva atları, casus yazılımlar ve reklam yazılımları da dahil olmak üzere her türlü kötü niyetli yazılımı savuşturan güvenlik çözümünü temsil eder.

Sponsorlu Bağlantılar

Tek bir pakette tüm bilgisayarlar için eksiksiz antivirüs koruması ve gelişmiş optimizasyon araçları, korumaya ve hızlandırmaya hazır PC’lere hazır. Programın motoru, solucanları, virüsleri, Truva atlarını, rootkit’leri ve kimlik avı da dahil olmak üzere diğer tehditleri silmenize izin verir.

Büyük ve özelleştirilebilir kurulum paketi

Tam paket, web tarayıcılarına, dosya indirmelerine ve e-posta eklerine ve çevrimiçi alışverişe ayrılmış bir antivirüs motoru ve koruma modülleri içerir. Antivirus Pro bileşeni zorunlu iken, kalan bileşenler isteğe bağlıdır, bu nedenle kurulumdan çıkarılabilirler: virüs bulaşmış web sitelerini ve izleme etkinliğini engelleyen bir tarayıcı uzantısı, kaybolan veya çalınan akıllı cihazlarınızı bulmanıza yardımcı olan bir hırsızlık önleme modülü e-postalarınız üçüncü taraf güvenlik ihlallerinde sızdırılmışsa sizi uyaran bir kimlik koruması gibi. İsteğe bağlı araçlar daha sonra da kullanılabilir.

Çeşitli tarama modları ve yapılandırma ayarları

Avira, kullanıcının tercihlerine ve aramayı bitirmek için beklemek için harcamaya istekli zamana bağlı olarak yerel sürücüler veya tüm diskler, çıkarılabilir ve ağ konumları, yalnızca etkin işlemler, Belgelerim vb. özelliklerini görebilir. Tarama davranışı ilerledikçe kullanıcılara dikkate alması gereken dosya uzantıları, ana önyükleme sektörleri, Windows kayıt defteri, sembolik bağlantılar, istisnalar ve tarayıcı öncelik seviyesi gibi pek çok seçenek sunulur.

PC güvenliğini artırmak için ek araçlar

Avira Internet Security Suite, kullanıcıların dosyaları şifrelemesine ve diğer kişilerin özel bilgilere erişmesini önleyen bir araçla birlikte alanı boşaltmak için gereksiz verileri kaldıran bir bileşen de içerir. Özel bir modül ebeveynlerin Facebook’daki çocuklarının aktivitelerini şüpheli web sitelerinden korumak için yardım etmelerine yardımcı olurken, posta koruma bileşeni varsayılan istemci aracılığıyla gönderilen ve alınan mesajları tehditkar olanları ayıklamak için değerlendirir.

Sonuç

Avira kötü amaçlı yazılım tespiti, tarama hızı, gerçek zamanlı tepki süresi ve bellek kullanımı açısından çok iyi sonuçlar verir. PC gizliliğinin sağlanması için ilave güvenlik önlemlerini de dikkate alarak, Avira Internet Security Suite, en azından kullanıcılar tarafından test edilmesi gereken mükemmel bir çok yönlü av çözümü olarak ortaya çıkıyor.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
179 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.