Avira Free System SpeedUp Türkçe İndir

Avira Free System SpeedUp Türkçe İndir

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu5.1 MB
ÜreticiAvira
İşletim SistemiWin7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi11 ay önce

Windows için Avira Ücretsiz Sistem Optimizasyon ve Hızlandırma Programı

Önemsiz dosyaları temizleyin, kayıt hatalarını onarın, geçersiz anahtarları silin, bilgisayar etkinliği izlerini temizleyin ve bu hepsi bir arada aracı kullanarak sürücülerinizi birleştirmek gibi daha bir çok işlemi yapabileceğiniz programın ücretsiz versiyonudur ve Türkçe dil desteği sunmaktadır. Avira Free System SpeedUp, bilgisayarınızdaki çeşitli sistem sorunlarından kaynaklanan kötü performansla karşılaşırsanız size yardımcı olmayı vaat eder.

Sponsorlu Bağlantılar

Program iki bölümden oluşmaktadır

Ayrıca, bir bilgisayar uzmanı değilseniz veya yavaş bilgisayar başlatmaları, çökmüş uygulamaları takip eden veya işletim sistemini dondurma sonrası hata mesajları koymamak için tarifi bulduysanız, o zaman sorun her ortaya çıktığında çözümler ararsınız demektir. Avira Free System SpeedUp, System Cleaner ve System Optimizer olmak üzere iki ana bölümden oluşur. İkincisi, Internet bağlantılarını yönetmek için kullanılan modül olan NetState’in yanında başlangıç, süreç ve hizmet yöneticisini elinde bulunduran ikincisi, önemsiz dosyaları, kayıt defterini ve gizlilik temizleyicilerinin yanı sıra akıllı birleştiriciyi de içeriyor.

Zengin özelliklere sahip

Yardımcı program paketi ayrıca, yinelenen dosyalar bulmak, sıfır boyutlu dosyalar veya boş klasörleri taramak, diskleri analiz etmek, kayıt defterini, dosyaları ve klasörleri yedeklemek veya geri yüklemek için çok sayıda araç da sağlar. Ayrıca dosyaları parçalayabilir, alanı boşaltabilir, dosyaları şifreleyebilir veya şifrelerini çözebilir, kayıt defterini dolaştırabilir, Katmanlı Hizmet Sağlayıcı (LSP) aracılığıyla MBR’yi yedekleyebilir veya geri yükleyebilir ve ağları onarabilirsiniz.

Sonuç

Bir bütün olarak, Avira Free System SpeedUp tüm doğru araçlara sahip görünüyor ve sizinle paylaşmaya hazır. Bu kategorideki en önemli oyunculardan biri olarak, Avira Free System SpeedUp’ı denemenizi öneririz. Tabi daha kapsamlı özelliklerden faydalanmak adına Avira System Speedup Pro sürümüne geçiş yapabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
97 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.