Avira Free Antivirus 2018 (Son Sürüm) İndir

Avira Free Antivirus 2018 (Son Sürüm) İndir

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu5.1 MB
ÜreticiAvira Operations GmbH & Co.
İşletim SistemiWinXP/Vista/7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi2 sene önce

Windows için Popüler Antivirüs Programı

Avira Free Antivirus 2018, her türlü tehlikeye karşın kapsamlı bir savunma, verinizi korur, kişisel gizliliğinizi korur, ayrıca PC’nizin virüssüz kalmasını garanti eder ve ödüllü ve Türkçe bir antivirüs programıdır. Avira 2018, % 99,99 kötü amaçlı yazılım buluyor. Olağanüstü güvenlik ve şimşek hızlı verimlilik için bulut tabanlı taramalar yapmaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Gerçek zamanlı koruma

Program çalışmaya başladığında, beklediğiniz tüm özellikleri sağlar: eriştiğiniz dosyaların gerçek zamanlı olarak tehdit olup olmadığı kontrol edilir, istediğiniz zaman sisteminizin herhangi bir yerinde isteğe bağlı antivirüs taramaları yapabilirsiniz ve yetenekli bir zamanlayıcı otomatik olarak ve katılımsız olarak çalıştırmak için düzenli taramaları kurmanız gerekir.

Yapay zeka, bulut teknolojileri ve son nokta virüsten koruma tarayıcımızın birleşimi ile güçlendirilen özel verilerinizi, fidye, trojanlar ve casus yazılımlar da dahil olmak üzere her türlü zararlı yazılımdan koruyor.

Sonuç

Avira Free AntiVirus, PC’nizi kötü amaçlı yazılımdan uzak tutmanın mükemmel bir işlevi olan güvenilir bir virüsten koruma alt yapısıdır. Koruma Bulutu, sizi gerçek zamanlı olarak ortaya çıkan tehditlerden korumak için milyonlarca kullanıcımızın bilinmeyen bir şekilde buluttaki bilinmeyen dosyaları analiz eden erken uyarı sistemimizdir.

Avira Antivirus Pro 2018 İndir

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
568 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.