Avira Antivirus Pro 2018 İndir (Windows, Mac, Android)

Avira Antivirus Pro 2018 İndir (Windows, Mac, Android)

LisansÜcretli
DilTürkçe
Dosya Boyutu256 MB
ÜreticiAvira
İşletim SistemiWindows, Mac, Android
Eklenme Tarihi12 ay önce

Windows ve MAC PC için Popüler Antivirüs Programı

Avira Antivirus Pro 2018 Windows ve Mac işletim sistemi cihazlar ile Android işletim sistemli mobil cihazlara indirerek kullanacağınız popüler antivirüs ve güvenlik programlarından birisidir. Programın ücretsiz versiyonu Avira Free Antivirus 2018 olup bu sürümü ücretlidir. Tabi ücretsiz versiyonu da güvenlik konusunda yardımcı olmaktadır ancak daha detaylı güvenlik hizmeti alabilmek için Pro sürümler her zaman daha etkilidir. Özellikle virüslerin, trojanlar ve daha fazla tehditin kol gezdiği şimdiki İnternet çağında bu tehditlere karşı başarılı bir virüsten koruma programı mutlaka kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Sponsorlu Bağlantılar

Çevrimiçi tehditlerden korunun

Avira Antivirus Pro 2018, tüm güçlükleri yaşamadan çevrimiçi tehditlere karşı kendinizi korumanın hızlı ve kolay bir yolunu sunar. Güçlü İzleme Engelleyicileri ve AntiSpyware platformlarımızla çevrimiçi casusları, snoops’ları, izleyicileri ve truva atlarını engelleyin. Yalnızca dosya ve klasörleri değil aynı zamanda başkalarıyla paylaştığınız dosyaları da tarayan Ağ Koruması içerir. Bu şekilde, hiç kötü amaçlı yazılım yaymaz veya almazsınız.

Kolay kullanım

Bu kullanıcı dostu antivirüs çözümü kolay kurulum, otomatik taramalar, sezgisel arayüzler sunar. Ayrıca, tek tıklamayla onarım ve bildirimleri askıya alan bir oyun modu. Üstelik 5 GB güvenli, güvenli çevrimiçi yedekleme ile değerli anılarınızı ve hassas belgelerinizi koruyabilir.

Sonuç

Satın alacacağınız programı 5 farklı cihaz üzerinde kurabileceksiniz. Böylece hem Bilgisayarlarınız hem de mobile cihazlarınız için koruma satın almış olacaksınız. Avira Antivirus Pro 2018, dünyadaki en güçlü bazı güvenlik teknolojileri üzerine inşa edilmiştir.

Avira Free Antivirus 2018 İndir

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
142 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.