Avast İndir iPhone için Ücretsiz Türkçe Antivirüs ve Mobile Güvenlik Programı

Avast İndir iPhone için Ücretsiz Türkçe Antivirüs ve Mobile Güvenlik Programı

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu55.0 MB
ÜreticiAvast Software
İşletim SistemiiOS 8.0 ve üzeri
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir (55.0 MB)
  Link - 1
kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...

iOS için Bedava Mobile Security & Antivirus Programı

iPhone için en iyi ve tercih edilen antivirüs ve İnternet güvenlik programlarından birisidir Avast Mobile Security & Antivirus. İnternet’de dolaşırken yada dosya indirirken gerçek zamanlı olarak taramalar yaparak cihazınızı her türlü saldırı ve tehlikeye karşı korur.

Sponsorlu Bağlantılar

iOS işletim sistemli cihazlardan olan iPhone için Avast Mobile Security & Antivirus uygulaması. Mobile cihazların yanı sıra Bilgisayar kullanıcıları için de Avast Mobile Security & Antivirus en iyi, etkili ve kullanıcılar tarafından tercih edilen programların başında gelmektedir. 2016 yılı en iyi Antivirus ve güvenlik programları listesinde listede yer almıştır. Avast Mobile Security & Antivirus virüslü dosyalar, truva atları, trojanlar, kimlik avı yöntemi ile gizli bilgileri çalma, kötü amaçlı yazılımlar ve aklınıza gelecek zararlı yazılımlara karşı güvenliğinizi sağlayacak en iyi yazılımlardan birisidir.

avast-indir-iphone-icin-ucretsiz-turkce-antivirus-ve-mobile-guvenlik-programi

Avast ücretsizdir ve Türkçe dil desteklidir. Mobile cihazlara indirip kurduktan sonra cihazınızı gerçek zamanlı olarak 24 saat boyunca korumaktadır. İndirmek isteyeceğiniz uygulamalar ve dosyaları tarar, zararlı yazılım riski olan web sitelerinden gelecek olan tehditlere karşı da gerçek zamanlı koruma sağlamaktadır. Hem telefonlar hem de tabletler içindir. Wi-fi açıklarına karşı da güvenli bir koruma imkanı sunar.

avast-indir-iphone-icin-ucretsiz-turkce-antivirus-ve-mobile-guvenlik-programi

Uygulama izinleri, uygulama kilitleme, istenmeyen çağrıları engelleme gibi güvenlik araç seçenekleri. Cihazınızın işletim sistemine bulaşabilecek virüsler, truva atları, sistem açıkları ve daha fazlası için koruma sağlar.

Mobile Security & Antivirus Videosu

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.