Avast Browser Cleanup Türkçe Son Sürüm İndir

Avast Browser Cleanup Türkçe Son Sürüm İndir

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu4.1 MB
ÜreticiAvast
İşletim SistemiWinXP/Vista/7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi10 ay önce

Windows için Ücretsiz Avast Browser Cleanup Programı

Sayfa yüklemelerini hızlandırmak ve genellikle tarayıcı performansını optimize etmek için IE, Firefox ve Chrome’dan istenmeyen ve tehlikeli araç çubuklarını ve eklentileri hızla kaldırmanıza yardımcı olacak ücretsiz ve Türkçe programdır.

Sponsorlu Bağlantılar

Avast Browser Cleanup, daha düzgün bir çevrimiçi seyir deneyimi sağlamak için web tarayıcısından gereksiz, istenmeyen ve hatta tehlikeli eklentileri ve araç çubuklarını kaldırmak için geliştirilmiş ulaşılabilir bir araçtır. İnternet Explorer, Mozilla Firefox ve Google Chrome için destek sunar.

Hızlı kurulum işlemi ve arayüz

Hızlı bir kurulum işleminden sonra, program ayarları ile birlikte IE, Firefox ve Chrome seçeneklerini tek tek araştırabileceğiniz, düz görünümlü bir pencere birden fazla bölmeye ayrılmış kullanıcı dostu bir arayüz ile geliyor.

Araç çubuklarının emniyet düzeyini belirleme

Bu yardımcı program, yükleyebileceğiniz eklentilerin ve araç çubuklarının güvenlik düzeyini belirlemek için kendi derecelendirme sistemiyle birlikte gelir. Bununla birlikte, güvenilir olup olmamasına bakılmaksızın, böyle bir üçüncü taraf bileşenlerini devre dışı bırakamadığınız anlamına gelmez.

Sorunsuz bir şekilde üçüncü taraf araç çubuklarını kaldırın

Hedef bileşeni kaldırırken ilerleyen kaldırma seçeneğinin yanı sıra, Avast Tarayıcı Temizleme’de ayrıca, temel olarak, güvenilir olarak gördüğünüz ve tutmaya karar verilen herhangi bir bileşeni listeden gizleyen görmezden gelme özelliği vardır. Ayrıca, belirli bir arama sağlayıcısını ve ana sayfayı IE, Chrome veya Firefox’a geri yükleyebilir, uygulamanın iyi derecelendirilmiş eklentileri otomatik olarak hariç tutmasını isteyebilir, kötü bir kullanıcı derecelendirmesine sahip araç çubukları için tarayıcıları düzenli olarak kontrol etmesini durdurabilir ve ayrıca başka bir UI dili.

Sonuç

Avast Browser Cleanup, IE, Chrome ve Firefox’dan istenmeyen araç çubuklarını ve eklentileri kaldırmanın basit ve etkili bir yolunu sunar ve sorunsuz bir şekilde herkes tarafından kullanılabilir.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
65 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.