Avast Antivirüs 2020 İndir – Mac için Ücretsiz En İyi Antivirüs Koruma Programı

Avast Antivirüs 2020 İndir – Mac için Ücretsiz En İyi Antivirüs Koruma Programı

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu27 MB
ÜreticiAvast Software
İşletim SistemiMac OS X
Eklenme Tarihi1 ay önce

Mac Cihazlar için Ücretsiz Virüslerden Koruma Programı

Avast Antivirüs 2020 popüler virüs programlarından olan Avast’ın son sürümüdür. Pro versiyonu olduğu gibi ücretsiz sürümü de mevcut olan Avast Dünya’da en çok tercih edilen antivirüs programlarının başında gelmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Gelişmiş güvenlik hizmeti

Avast Free Antivirus, bilgisayarınızı bilgisayar korsanlarından ve hırsızlardan korumak için ihtiyaç duyduğunuz temel güvenliği sağlar. Mümkün olan en iyi antivirüs ve kötü amaçlı yazılımdan korunma korumasına ek olarak, yeni Ev Ağı Tarayıcısı ağınızı herhangi bir sorun için tararken, Tarayıcı Temizleme can sıkıcı eklentileri kaldırmanıza ve SmartScan tek tıklamayla taramaya izin verir. Yönlendiriciler ve kablosuz cihazlar gibi ev ağı cihazlarınızı ilk defa hacker saldırılarına karşı koruyabilirsiniz. Mac, akıllı cihazlar ve Windows‘unuzu bugün piyasadaki en iyi ücretsiz antivirüs uygulamasıyla koruyun.

Windows için Avast 2020 İndir

En iyi performans

Güvenlik ve performans sorunlarını tarar ve işleri anında nasıl düzeltebileceğinizi anlatır. Bilinmeyen dosyaları size ulaşmadan analiz ederek sizi gerçek zamanlı olarak korur. Avast ile en güvenilir antivirüs programını çalıştırıyorsunuz. Masaüstünüzü yavaşlatmayan en büyük tehdit algılama ağı, virüs koruması, kolay şifre yönetimi ve ev ağı güvenliği ile donatılmıştır.

Sonuç

Dünyadaki en güvenilir güvenliğin en yeni sürümü hazır ve tamamen ücretsiz. Avast Free Antivirus, dünya çapında 220 milyondan fazla kişiyi, işletmeyi ve mobil cihazı korur. Daha önce görülmemiş en yeni tehditlerden bile korunmak için birden fazla güvenlik katmanı kullanır.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
62 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.