Avast Antivirüs 2020 İndir – PC için Ücretsiz En İyi Antivirüs Koruma Programı

Avast Antivirüs 2020 İndir – PC için Ücretsiz En İyi Antivirüs Koruma Programı

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu225 KB
ÜreticiAVAST Software
İşletim SistemiWin7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi2 ay önce

Windows Cihazlar için En İyi Ücretsiz Antivirüs Koruma Programı Türkçe

Avast Ücretsiz Antivirüs 2020 popüler yazılım, program geliştirme şirketlerinden olan Avast’a ait olan Free Antivirüs programın son sürümüdür. Her ne kadar ücretli sürümlerine göre daha az özelliğinden faydalanacağınız ücretsiz sürümü benim için yeterli söyleyen kullanıcılar için en iyi seçenektir diyebiliriz. Türkçe arayüzü, kullanıcı dostu basit ve oldukça başarılı arayüzü ile oldukça kolay bir kullanım deneyimi sunmaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Her türden kullanıcıya hitap etmektedir ve kullanırken zorluk yaşayacağınızı düşünmüyorum. Kolay bir şekilde kurulum işlemlerini bitirerek cihazınız için gerisini Avast Free Antivirüs programına bırakın. Arka planda çalışmakta olup indirilen dosyaları otomatik taramaktadır. Böylece herhangi bir zararlı yazılım tespit edilmesi durumunda anında sizi uyaracaktır. Böylece bir sıkıntı ile karşılaşmanızı engeller. Elle taramanın yanı sıra bunu istemez iseniz o zaman zaman belirterek belirli aralıklar ile otomatik olarak tarama yapmasını isteyebilir ve rahat edersiniz.

Mac için Avast 2020 İndir

Kullandığınız tarayıcı da herhangi bir şey arattınız. Karşınıza çıkan web sayfalarından birisini tıklayarak o sayfaya gitmek istediğiniz zaman Avast zararlı içerik algılarsa otomatik olarak bağlantıyı iptal eder ve zararlı olduğunu ve “Tehdit Etkisiz Hale Getirildi” diye uyarı sayfası ile bilgilendirir. Aşağıdaki sayfada görebilirsiniz.

Benim kendimde Avast Free Antivirüs kullanıyorum ve bu konuyu açarken Web’de bir araştırma yapıyordum ve gitmek istediğim sayfayla alakalı yukarıdaki uyarıyı aldım. Virüslerin hem bedenimizi hem de cihazlarımızı daha fazla tehdit ettiği bu dönemler Avast önerebileceğim en iyi seçeneklerden birisidir.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
167 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.