Auto Recycle Bin İndir : Otomatik Geri Dönüşüm Kutusu Programı

Auto Recycle Bin İndir : Otomatik Geri Dönüşüm Kutusu Programı

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu1.6 MB
ÜreticiCyRobo S.R.O.
İşletim SistemiWinXP/Vista/7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi1 sene önce

Windows için Ücretsiz Akılı Çöp Programı

Windows bilgisayarlarınızdan temizlemekte olduğunuz çöp dosyalar, klasörler vb otomatik olarak akıllı çöp temizleme yardımcı programını kullanarak temizleyebilirsiniz. Ücretsiz ve basit tasarımlı başarılı bir araçtır.

Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz yardımcı programla, geri dönüşüm kutunuzun temizlik işlemini otomatik hale getirebilirsiniz. Genellikle, kullanıcı geri dönüşüm kutusunun içeriğini elle silmeli, ancak uygulamamız birden çok kural kullanarak işlemleri otomatikleştirmenizi sağlar. Örneğin, program belirli bir süre sonra Geri Dönüşüm Kutusu’ndaki öğeleri silebilir. Ayrıca, uygulama, sürücünüzün boş alanına bağlı olarak geri dönüşüm kutusunun boyutunu kontrol edecektir. Bu ayrıca, Windows işletim sistemi sabit boyut için yalnızca bir seçenek sağladığı için de kullanışlıdır.

Programımızı 3 şekilde başlatabilirsiniz: el ile, Windows işletim sistemini her başlattığınızda veya her zaman. İlk seçenekle, program yalnızca bir uygulamayı başlattığınızda Geri Dönüşüm Kutusu’ndaki öğeleri kaldıracaktır. İkinci seçenek, Windows işletim sistemi her başlatıldığında işlem öğelerinin çöpe atılmasına izin verir, ancak bundan sonra program sona erer. Bu, sistem kaynaklarını boşa harcamamak için yapılmıştır, bu nedenle bilgisayarınız en yüksek performansta performans gösterecektir. Ve üçüncü seçenek her zaman yürütmektir (arka planda Geri Dönüşüm Kutusu’ndaki öğeleri periyodik olarak işleyecektir). Üçüncü seçenek, bilgisayarın belleğinin minimum kaynaklarını tüketir, ancak geri dönüşüm kutunuz her zaman güncellenir.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
161 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.