Auslogics File Recovery İndir Yanlışlıkla Silinen Dosyaları Kurtarma Programı

Auslogics File Recovery İndir Yanlışlıkla Silinen Dosyaları Kurtarma Programı

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu7.1 MB
ÜreticiAuslogics
İşletim SistemiWinXP/Vista/7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi1 sene önce

Windows için Silinen Dosyaları Kurtarma Programı

Windows Bilgisayarlar için silinen verileri kurtarma programı. Auslogics File Recovery kazayla veya virüs saldırısı ile kaybedebileceğiniz dosyaları kurtarmak için en etkili programlardan bir tanesidir. Ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Hatayla, virüs saldırısı, sistem çökmesi veya başka bir nedenden dolayı önemli dosyalarınız silinmiş yada istemediğiniz bir klasörü temizlemiş olabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

auslogics-file-recovery-indir-yanlislikla-silinen-dosyalari-kurtarma-programi

İşiniz ile ilgili belgeler, hatıra fotoğrafları veya aklınıza gelebilecek her türlü dosyayı kurtarmanıza yardımcı olacak. Dosya Kurtarma (File Recovery) programı kaybolduğunu düşündüğünüz dosyaları geri getirebilir. Sabit diskler, USB depolama sürücüleri ve hafıza kartlarında çalışır ve tüm dosya türlerini kurtarır. Silinen dosyalar için taramanızı özelleştirebilir, arama sonuçlarındaki öğeleri önizleyebilir ve yalnızca ihtiyacınız olan dosyaları kurtarabilirsiniz.

auslogics-file-recovery-indir-yanlislikla-silinen-dosyalari-kurtarma-programi

Bir ay boyunca kullanacağınız ücretsiz deneme sürümü ile silinen dosyalar için tam taramayla çalışır, istediğiniz kadar çok dosyayı kurtarmanıza (her taramadan sonra 10’a kadar) olanak tanır ve yalnızca dosya boyutu için sınırlama getirmektedir.

Dosya Kaybını Önlemek içinde Aşağıdaki Önerilere Göz Atın!

  • Önemli verilerinizi düzenli olarak harici bir sürücüye veya bulut depolama birimine yedekleyin.
  • Kötü amaçlı yazılımların verilerinizi silinmesini önlemek için bilgisayarınızı iyi bir antivirüs programı ile koruyun.
  • Sürücülerinizin kusursuz bir şekilde çalışır durumda olmasını sağlamak ve çökmelerini önlemek için düzenli olarak PC bakımı yapın.

NOT: Programı yükledikten sonra 30 gün boyunca ücretsiz olarak kullanabilecek ve ardından kullanmaya devam edebilmek için satın almanız gerekiyor.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
6 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.