AtHome Camera İndir – Mac için Ev, İşyeri Güvenlik Kamera Sistemi

AtHome Camera İndir – Mac için Ev, İşyeri Güvenlik Kamera Sistemi

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu3 MB
ÜreticiiChano Incorporation
İşletim SistemiMac OS X v10.7 ve üzeri
Eklenme Tarihi12 ay önce

Mac için Ücretsiz Güvenlik Kamera Sistemi

Athome Camera, kişisel bilgisayarınızı, akıllı TV / set üstü kutunuzu, akıllı telefonunuzu ve tabletinizi saniye içinde profesyonel bir ev izleme sistemine dönüştürebilen bir uzaktan video gözetim yazılımıdır. AtHome Kamera, Mac, Pc, iPhone, iPad veya Android cihazınızı başka bir yazılıma ihtiyaç duymadan bir güvenlik kamerasına dönüştürmenizi sağlayacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

 Sezgisel ve acemi dostu görünüm

Araç, erişilebilir bir görünüm görüntüler, işlevlerinin çoğu, benzeri bir yazılımla daha önce herhangi bir tecrübeye ihtiyaç duymamak için yeterince basittir; bu nedenle, bir uzman çağırmadan kendiniz kurabilirsiniz. Hesabınıza bağlandıktan sonra, AtHome Kamera’nın ana penceresine erişebilir ve gözlemlemek istediğiniz webcam’leri eklemeye başlayabilirsiniz, bunlardan canlı yayın, farklı panellerde görünür haldedir.

Aynı anda on iki cihazı görüntüleyebilir, bunları aynı anda görüntüleyebilirsiniz. Fotoğraf makinesindeki video görünür hale geldiğinde, aynı anda birden fazla kaynağı görsel olarak kapatabilmek için videoyu tam ekran veya ızgara ekranında izleyeceksiniz. AtHome Kamera akışı kaydetmenizi, bilgisayarınıza MP4 formatında kaydetmenizi sağlar. Benzer şekilde, JPG fotoğraflarını tek bir tıklamayla yakalayabilirsiniz.

Sonuç

AtHome Kamera, izleme amaçlarıyla başvurabileceğiniz kullanışlı ve pratik bir uygulamadır. Kolay ve güçlü özellikleri anlamak için paketlenmiş olan bu yardımcı program, uzaktan bir video gözetim sistemini kurmanıza yardımcı olabilir.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
25 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.