Assassin’s Creed Origins İndir (Windows PC Savaş Aksiyon Oyunu)

Assassin’s Creed Origins İndir (Windows PC Savaş Aksiyon Oyunu)

LisansÜcretli
Dilİngilizce
Dosya BoyutuBilinmiyor
ÜreticiUbisoft
İşletim SistemiWin7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi12 ay önce

Windows için Popüler Savaş, Aksiyon ve Suikastçi Oyunu

Origins, Ptolema hanedanının sonlarına doğru Eski Mısır’da heyecan verici bir macera yaşatıyor. Origins’in anlatımı, daha eski oyunlarda olduğu gibi, Assassins ve Templar’lar arasındaki çatışmanın mitolojisini birbirine dikiyor. Bu, zamanın büyük siyasi karışıklığı, Kleopatra ile kardeşi Ptolemy XIII arasındaki iç savaşın etrafında, Mısır tahtını kontrol etmekten çekiniyorlar.

Sponsorlu Bağlantılar

Binlerce yıldır geride kalan bir tarih ve medeniyetin bir Yunan hanedanı tarafından yönetildiği bir arazinin ve bu bölgede artan dış baskı altında, bu dönem, bugüne kadarki en karmaşık ve çok yönlü politik ve kültürel ortamlardan birini sunuyor. Roma imparatorluğu. Kültürlerin karışması oyunda kusursuz bir şekilde tasvir edilmiştir ve bu, Kökenlerin dünyasının hayata geçirilmesine olanak tanıyan şeydir.

İskenderiye sokaklarında dolaşırken ve şehrin yaşayan Yunan ve Mısırlı sakinlerini Memphis’in bataklık alanlarını saran dini şevkleri alarak, Cyrene’daki Roma arenasında ölümle savaşırken patronların bağırışlarını izlerken, Giza Büyük Piramitler’in yanından kayarak, Sfenks’in altından gizlenmiş Antikalar’ın bir mezar bulurken bunların hepsi unutulmayacak ustalık ve sinematik anları size yaşatacak.

Origins, oyun mekaniğindeki RPG formülünü tamamen kucaklayan serideki ilk oyun ve çoğunlukla hoş karşılanacak bir değişiklik. Dünya farklı illere bölünmüştür ve oyunda kendi ilerlemesine bakılmaksızın, her birine nüfuz eden düşmanlar statik olarak dengelenmiştir. Bu hem iyi hem de kötü olabilir, çünkü düşmanların kendi ilerlemenizin sonucu olarak birdenbire daha güçlü olmamasının gerçekçi olduğunu düşünüyor.

Assassin’s Creed Origins Sistem Gereksinimleri

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
454 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.