Asphalt 9: Legends İndir (Android)

Asphalt 9: Legends İndir (Android)

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya BoyutuCihaza göre değişir
ÜreticiGameloft
İşletim SistemiCihaza göre değişir
Eklenme Tarihi10 ay önce

Android için Popüler Araba Yarışı Oyunu

Popüler oyun geliştirme şirketlerinden olan Gameloft tarafından seri olarak oyun sevenlere sunulan Asphalt araba yarışı serisi şimdi Asphalt 9: Legends arcade araba yarışı ile karşımızda. Android mobile cihazlara ücretsiz olarak indireceğiniz oyun da yine Ferrari, Porsche, Lamborghini ve W Motors gibi tanınmış araba markalarına ait araç seçeneklerini bulacaksınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Sokak yarışları için can atan oyuncular şimdi yep yeni bir oyun ile tekrar sahnede ki yerlerini alacaklar. Ayrıca bu oyunu oynayacaklar için ayrıcalıklık olarak yukarıda belittiğim araba markalarının gerçek hiper otomobillerinden zengin araç seçeneği sunmaktadır. En sevdiğin araç ile Dünya çapında en iyiler ile kaliteli görseller ile donatılmış mekanlarda yarış.

50’den fazla üne sahip araba modellerinden topla. Arabanı en iyi şekilde boyamak ve diğer materyallerden faydalanmak için yeni bir düzenleyici var. Tabi bu tarz oyunların vazgeçilmezi Nitro. Nitro dolunca arabanı şok etkisi yaratacak şekilde hızlandırabilirsin. Kariyer modu ile 60’ın üzerinde sezon ve 800’ün üzerinde yarışları, çok oyunculu modda, 1’den 8’e kadar oyuncular ile gerçek zamanlı olarak tamamla. Yenilikçi sürüş kontrol özelliği TouchDrive ile hız odaklı oyunlarda ustalaşarak diğer oyunculara nasıl bir yarışçı olduğunu göster.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
364 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.