Ashampoo Video Fisheye Removal İndir – Balıkgözü Efekti Kaldırma Programı

Ashampoo Video Fisheye Removal İndir – Balıkgözü Efekti Kaldırma Programı

LisansDeneme Sürümü
DilTürkçe
Dosya Boyutu90.9 MB
ÜreticiAshampoo GmbH & Co.
İşletim SistemiWin7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi1 sene önce

Videolardan Balık Gözü Efekti Kaldırma Programı

Ashampoo Video Fisheye Remova, lens bozulmalarına son vermek için geliştirdiği 50’den fazla hareketli kamera ön ayarı yapabileceğiniz (GoPro, Mobius ActionCam, Rollei, Sony ve daha fazla) ve bir düğmeye tıklayarak anında lens düzeltmeleri yapabileceğiniz bir programdır. Dahili canlı önizleme, beyaz dengesi, pozlama ve renklere hassas manuel ayarlamalar yapılmasını sağlar.

Sponsorlu Bağlantılar

Balık gözü bozulmalarını düzeltmekten daha fazlasını yapar. Program ayrıca 90 °, 180 °, 270 ° özel döndürme seçenekleri, video yansıtma ve çeşitli popüler formatlar şeklinde kaydetme özelliklerinden faydalanmanızı sağlar. Sizi video içeriğiniz üzerinde tam olarak kontrol altına almak için kırpma desteği de vermektedir.

Tüm özellikler ve genel ayarlar için kaydırıcılardan yararlanacak ve ince ayarlamalar için giriş kutularıyla kolayca erişim sağlayacağınız bir ortamda sunuyor. Beyaz pozlamayı veya renk doygunluğunu optimize edin ve orta dereceli çekimleri gerçek göz alıcı hale getirin. Onlarca dil desteği bulunan programı ayrıca Türkçe dil desteği ile de kullanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
47 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.