Ashampoo Photo Commander Free Türkçe Full Sürüm İndir

Ashampoo Photo Commander Free Türkçe Full Sürüm İndir

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu154 MB
ÜreticiAshampoo GmbH & Co.
İşletim SistemiWin7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi11 ay önce

Windows için Ashampoo® Photo Commander Free Tam Sürüm

Dijital fotoğraflarınızı organize etmek, düzenlemek, sunmak ve paylaşmak için ihtiyacınız olan araçlardan birisidir. Gerçek görüntüleme ve yönetim işlevlerine ek olarak, fotoğraflarınızı doğrudan düzenleyebilir, saniyeler içinde kırmızı göz düzeltebilir, renkleri ayarlayabilir, slayt gösterileri görüntüleyebilir veya bir fare tıklaması ile CD veya DVD‘ye yazdırabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Dosyaları ve bunları seçmek için içerik alanını bulmak için ağaç görünümünü kullanmanızı sağlayan, kullanıcı dostu bir arayüzle sarmalandı. Bunlar ay ve yıla göre düzenlenir. Buna ek olarak, görüntüleri, ses parçalarını veya videoları görüntüleyebilir, ayrıca öğeleri derecelendirmesine, yaşına, biçimine ve diğerlerine göre filtreleyebilirsiniz.

Bir resim dosyasının EXIF ​​bilgisi büyütülebilir; bir videoyla ilgili özellikleri (ör. Ebat, renk derinliği, bellek boyutu, en boy oranı) görüntüleyebilirken bir şarkı için ID3 etiketleri görüntülenebilir veya düzenlenebilir.

Bir resim açıklaması yazabilir, fotoğrafları PDF belgeleri olarak kaydedebilir veya tam ekran modunda görüntüleyebilir, slayt gösterisi oluşturabilir, JPG yorumlarını düzenleyebilir, dosya tarihlerini değiştirebilir ve diğerlerini indirebilirsiniz.

Ayrıca, metin, kalem, çizgiler ve şekiller (dikdörtgen, elips) çizebilir, bir dosyadan nesneler veya bir bitmap yerleştirebilirsiniz, ipuçları ve çizgiler çizebilir, bir görüntü tarayabilir, bir pencere veya masaüstü yakalayabilir, “geri al” ve “yeniden yap” “işlevleri yanı sıra toplu yeniden adlandırma dosyaları gibi özellikler.

Sonuçlardan memnun olduğunuzda, bir slayt gösterisi, HTML albümü, takvim, kolaj, panorama, çerçeve veya kart, iletişim sayfası, fotoğraf karması veya TIF çok sayfalı oluşturabilirsiniz.

Sistem Gereksinimleri

Yazılım

Microsoft Visual C ++ 2013 x86 Redistributable

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
185 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.